Skocz do zawartości

Kto jezdzi nowa Super Tenere XTZ 1200


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was ma u siebie zamontowane kierunkowskazy LED z Touratecha?. Mam pytanie jeśli ktoś się w temacie orientuje. U mnie jak włączę kierunki np na postoju to na szybko mrugają, dzieje się też tak jak np wolno dojeżdzam do zakrętu. Dopiero dodanie gazu powoduje, że kierunki zwalniają tempo mrugania do bardziej normalnego. Czy ktoś ma tak u siebie?, czy da się to jakoś regulować aby tempo mrugania było cały czas jednakowe ?. Trochę mnie irytuje jak tak szybki migają.

 

Ja mam oryginalne, ale serwis tak mi je zamontował, że awaryjne działają tylko na wyłączonym silniku. :banghead: Po odpaleniu moto migną dwa razy i.... kuniec. Nie będę przytaczał tłumaczenia serwisu bo jest żenujący. A tak na marginesie dzwoniono do mnie w sprawie akcji serwisowej na wiązkę elektryczną świateł. Dzwonili do kogoś z Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten problem da się załatwić zamontowaniem innego bodajże przerywacza w elektrowni. Zadzwoń sobie do Yamaha Lublin ( naprawa motocykli różnych) i za ok 35 zł kupisz tą część - wysylają pocztą. Awaryjki będą wówczas działać normalnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chętnie się wybiorę,tylko skreśl ze dwa zdania czy warto(zakładam, że już tam byłeś)

Nie byłem, ale kolega którego poznałem na zlocie ADV jest członkiem klubu kardan .

Mnie najbardziej interesuje biwak, morze, pogoda i towarzystwo, reszta ma drugorzędne znaczenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten problem da się załatwić zamontowaniem innego bodajże przerywacza w elektrowni. Zadzwoń sobie do Yamaha Lublin ( naprawa motocykli różnych) i za ok 35 zł kupisz tą część - wysylają pocztą. Awaryjki będą wówczas działać normalnie :)

Dzięki za info.. :notworthy:

 

Do mnie jeszcze nie dzwonili ale wspominał mi o tym gościu z Yamahy jakieś 1,5 miesiąca temu, że coś takiego będzie. A o co dokładnie chodzi z tą wiązką w sumie u mnie wszystko działa.

U mnie też wszystko jest OK. muszę do nich podjechać, jestem w Szczecinie co drugi dzień, ale zawsze zapominam...Moto kupiłem u nich, więc mają mnie w bazie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś w razie czego do mnie zadzwoni bo moja była kupiona w Yamaha Beskid i jak zadzwonią to może do pierwszego właściciela. I jeśli on mnie powiadomi to będę wiedział. Chyba że będę drążył temat w naszym ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w ASO sprawdzili po VIN i moja się łapie na wymianę wiązki świateł. Pytałem o co chodzi i powiedzieli że w kompie mają info że zachodzi możliwość nieprawidłowej pracy wiązki czy jakoś tak . Może coś sfiksować ale nie musi. Zamówienie wystawili i czekam na telefon aby podjechać na wymianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZeść nie było mnie trochę bo nawijałem kilometry i niestety nie wiem czy tak było od poczatku czy coś napierdzielili przy wymianie opon.

Jak składam się w lewo przy około 100kmh słyszę jakby wycie, grzeje się też jak na moje oko dosyć mozno dyferencjał tak że po 60 km nie można go dotknąć jest tak gorący, olej w dyfrze jest wiec może ktoś miał podobnie a może tak ma być będe wdzięczny za każde info jutro i tak zadzwonię do serwisu ale wolałbym się czegoś od was dowiedzieć. Z góry dzięki i LwG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metzeler tourance mają jakieś 500 km teraz prawie je zamykam i dziwne bo w prawo tego dzwięku nie słyszę co do grzania dyfra , pytam bo nie mam doświadczenia wydaje mi sie że za bardzo sie rozgrzewa ale jeżeli i w waszych tak jest to może faktycznie tak ma być bede wdzięczny za więcej głosów w tej kwestii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak szukałem informacji o szybach to ta dolna z dwóch na stronie jest jedna z najlepszych na rynku, tak słyszałem.

 

http://www.givi.it/per-la-tua-moto#YAMAHA,XT_1200Z_Super_Teneré_(10_>_13)

 

 

Witaj,

 

Też jestem na etapie szukania tenerki. Najlepiej do 2-3 lat z małym przebiegiem i już ubrana. Mój budżet to 45K. Zdecydowałem się na ST po dosyć szczegółowej ewaluacji i jazdach testowych (BMW GS1200 ADV 2014, Triumph Tiger Explorer XC, DL1000 2014). Sporo pomykam po kiepskich drogach (Ukraina, Rosja, Rumunia, Mołdawia, Albania) - do tej pory jeden sezon na DL650, a od 4 lat na HD Road Kingu - czas na enduro! Obecnie na Allegro/OtoMoto jest kilka sprzetów ale jak widzę po Twoich postach są to powypadkowe!

Może coś doradzisz, albo inni fani Tenerki.

Pozdrawiam wszystkich i z góry dziękuję za rady.

Edytowane przez Alan99

pozdrawiam

Alan

-----------------------------------------------------------------

Triumph Tiger 1200 Explorer / HD Road King Police

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Też jestem na etapie szukania tenerki. Najlepiej do 2-3 lat z małym przebiegiem i już ubrana

 

Cześć,

Jeszcze 4 tygodnie temu dealer z Gdańska (KMJ) miał wystawioną testówkę.

Wyposażona w dodatki Worldcrossera, ale bez Akrapa.

Pozdro,

Muddy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...