Skocz do zawartości

Potrzebuję informacji/fotek regulacji( gs 500 )


Piotrek992
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mógłby ktoś zrobić fotkę w jakim położeniu znajduje się u niego w GS-ie linka od gazu i regulacja wolnych obrotów lub napisać mi ile obrotów mniej więcej trzeba to powykręcać ?

Edytowane przez Piotrek992
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sie stało wymieniasz linke na nowa srubke regulacji wolnych obrotów to na słuch sie bierze albo patrzy na obrotomierz

 

Problem w tym, że jak kupiłem to było dobrze, bezmyślnie pogrzebałem i teraz mi nie chce palić. Cały czas zalewa świece. Wiem, że zaworki iglicowe do wymiany, ale może uda się go odpalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że jak kupiłem to było dobrze, bezmyślnie pogrzebałem i teraz mi nie chce palić. Cały czas zalewa świece. Wiem, że zaworki iglicowe do wymiany, ale może uda się go odpalić.

 

Po co chcesz odpalac skoro najpierw masz zaworki do wymiany? W ten sposob znowu zabijesz swiece...

 

Ktory to rok GS'a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim sensie zabije swiece ? Moga dostac przebicie jak bedzie je non stop zalewalo ? Ale przeciez bylo wyregulowane prawie idealnie, palil na dotyk. Rok 1992.

 

Liczba wolnych obrotów: 1100-1300 [obr./min]

Dysza główna: 120

Śruba mieszanki podstawowej: 2,25 [obr.]

Poziom pływaka: 14,6 [mm]

 

Wielkie dzieki ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim sensie zabije swiece ? Moga dostac przebicie jak bedzie je non stop zalewalo ? Ale przeciez bylo wyregulowane prawie idealnie, palil na dotyk. Rok 1992.

Wielkie dzieki ! ;)

 

Jesli zaworki przelewaja, to znaczy ze masz za wysoki poziom paliwa = bogatsza mieszanke w calym zakresie otwarcia przepustnicy. Z tym ze objawia sie to tak, ze na niskich obrotach masz jeszcze bogatsza, bo nie zdazy przepalic tego. Za bogata mieszanka zabija swiece.

Było wyregulowane - Bylo - Nie da sie wyregulowac jesli zaworki nie trzymaja poziomu. Probowales je czyscic? Czasami jakis brud podleci pod zaworek przez co sie nie domyka.

W autodacie tez mam takie dane.

Edytowane przez jimi11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przeciez jak wyczyszcze swiece to beda znowu dzialac. Dziwi mnie czemu nie mozna z powrotem ustawic tego co bylo. Przeciez przedtem tez byl za wysoki poziom paliwa.

Nie rozbieralem jeszcze nic, nie czyscilem, ale jakby czyms przytkalo to by juz wylecialo. Udalo mi sie na chwile zrobic tak ze palil na dotyk, ale musialem zmniejszyc obroty na lince od gazu, co spowodowalo dalsze problemy z odpalaniem.

Edytowane przez Piotrek992
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że kiedyś przelało mi paliwo do oleju jak zostawiłem kranik na pri. Przedwczoraj go odpaliłem i podbiłem przegląd, chodził rewelacyjnie, potem zaczął się dławić i zgasł pod domem, wczoraj rano zapalił bez problemu, ale wieczorem już kicha. Świece są bielutkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...