Skocz do zawartości

wypad z zakrętu


fallo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich jestem tu nowy i od dzisiaj zaczynam działalnośc na forum :), na początek poweiem ze jezdze kawasaki er 5 '98, otóż mam taki problem, kilka dni temu wypadłem z zakrętu przy około 50km/h motor normalnie pali, luz i jedynka normalnie wchodzą ale wyższe biegi już nie, rozmawiałem z chłopem na ten temat i mi powiedział ze przy wypadnięciu z zakrętu byłem na drugim biegu i możliwe ze sie zawiesił, co o tym panowie myślicie ? jak możn naprawić ten problem ? dzięki za wzystkie możliwe opcje :) pozdraiwam użytkowników :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałem z chłopem na ten temat

 

Z chłopem rozmawia się o pyrach i burakach, o moto trzeba gadać z mechanikiem. :banghead:

 

Może chłop sam się zawiesił? Jak luz i jedynka wchodzą to bieg powinien być OK. Może masz dźwignię krzywą i po prostu nie "sięga" do drugiego biegu?

 

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcześniej miałem lekko wygiety drązek od zmiany biegów, tak ze lekko zawadzał o śrube od stopki, dlatego zdjąłem go i w imadle wyprostowałem po czym założyłem z powrotem, myślisz ze za słabo albo zamocno go wygiąłem ? raczej wygląda na pierwotny stan ... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to głupie pytanie ale ...... w końcu byki zdarzają sie najlepszym

tą dwójkę sprawdzałeś na odpalonym silniku czy na zgaszonym ??

bo jak na zgaszonym to nigdy nie wejdzie :biggrin:

 

W tym silniku nie wrzucisz dwojki nawet jak silnik jest odpalony, a stoi. Dopiero powyzej 10kmh mozna ja wrzucic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym silniku nie wrzucisz dwojki nawet jak silnik jest odpalony, a stoi. Dopiero powyzej 10kmh mozna ja wrzucic.

???

Miałem taki - wszystkie biegi muszą wchodzić, zwłaszcza na odpalonym silniku. Chyba że dźwignia jest odwrotnie założona i zamiast 2 wchodzi 1 i... koniec :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

???

Miałem taki - wszystkie biegi muszą wchodzić, zwłaszcza na odpalonym silniku.

 

Zakladam ze budowa skrzyni jest taka sama jak w GPZ - jesli tak to nie da sie wrzucic 2ki na postoju. Ktos przy konstruowaniu wymyslil taki patent, zeby nie trzeba bylo szukac luzu na postoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...