Skocz do zawartości

Ciuchy Joe Rocket


Rekomendowane odpowiedzi

Jak wszystko pojdzie mi ok na miejscu,to postarm sie cos kupic..i tak mnie kusi kurtka i rekawiczki.

Chcialbym caly komplecik,.....ale kurtka i rekawiczki jakos sie ewentualnie pomieszcza mi w bagazu.

Moze by tak jeszcze garnek?Tylko jak sie zapakuje w droge powrotna?? :D

Czy komus wiadomo czy wogole jest warte zachodu kupowanie garnka np.Suomy w US?

bardzo mnie to ciekawi.Z tego co zauwazylem to ciuchy warto kupic.Zreszta rok temu moja kolezanka z bloku kupila swojemu ojczulkowi co lata na virago ciuchy na moto.Notabene on jest pilotem PLL Lot ;)

Tak,tak latanie naprawde uzaleznia ;)

 

 

PS.Oczywiscei tak jak Dominik napisal wszystko w kolorze czarno-czerwonym :D :) :D ;) :lol: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wlasniue siedze sobie w okolicach NY i mysle nad zakupem kurtki,rekawiczek i butow Joe Rocket.

O ile jz rekaiwczkami i butami nie bede mial porblemu jesli chodzi o rozmiar, to z kurtka musze uwazac.

 

 

nigdy wczesnije nie kupowalem kurtki na moto(nowej).

Jaki rozmiar kupic, przy mouich gabarytach: wzrost 178 waga 79.

 

Bede bardzo wdzieczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie jest jednym z wspolwlasciciel tzn tym, ktory zainwestowal pieniadze bo ciuchy robia kanadyjczycy - sklep firmowy ( prawie , bo ma go kolega i byly wspolnik wlasciciela ) jest na sasiedniej ulicy u mnie w Mississauga.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba zrobie tak:

znajde najblizszego delaera poprzez po box na www joerocket, pojade pojade tam, przymierze i kupie poznije via inet, bo jest sporo tanije.

 

dzieki za pomoc, jestem bardzo wdzieczny.

jeszcze raz dzIekuje.

 

PS.

 

Dominik, jestes peiwien ze mam US L ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
chichio napisał:

 

PS.

 

Dominik, jestes peiwien ze mam US L ?

 

amerykanski L jest o wiele wiekrzy niz europejski L ( w sumie porownywalny z xl)

 

Jaki rozmiar kupic, przy mouich gabarytach: zrost 178 waga 79.

 

Właśnie dlatego napisałem US L - będzie pasował jak europejska XL, XL-ka amerykańska byłaby za duża.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...