Skocz do zawartości

Mińsk 125...?


BORSUKLES
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...
Mówicie że Mińskiem można polatać w terenie?  8O  

Ma predyspozycje do tego?

A ile pali taki Mińsk i czy 700 zł warto dać za Mińska w dobrym stanie?

 

No chłopie, temat ma już rok ;)

Jak chcesz obejżeć jak sobie spisują minski to zapraszam do mojej galeri www.filu89.prv.pl w dziale Minsk I Wfm. JAk chcesz jakies dokłądniejsze info to zapraszam na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówicie że Mińskiem można polatać w terenie?  8O  

Ma predyspozycje do tego?

A ile pali taki Mińsk i czy 700 zł warto dać za Mińska w dobrym stanie?

 

No chłopie, temat ma już rok ;)

Jak chcesz obejżeć jak sobie spisują minski to zapraszam do mojej galeri www.filu89.prv.pl w dziale Minsk I Wfm. JAk chcesz jakies dokłądniejsze info to zapraszam na priv.

 

Prosiłbym jedynie o odpowiedź na wyżej postawione przeze mnie pytania.

Nie widzę działu Mińsk i WFM :?

P.S. A temat przypadkiem nie ma 2,5 roku? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno dawno temu, jak jeszcze w Polsce jeździły prawie same "socjalizmy" to miałem swoją CZ 175. Wtedy czasami zamienialiśmy się z kumplami żeby sprawdzić jak która maszyna chodzi i wpadł mi też w ręce Mińsk.

Dla mnie wtedy tragedia! W porównaniu do mojej CZ wcale nie miał mocy, przyspieszenie kiepskie, zawieszenie jeszcze gorsze. Co prawda silnik lepiej chodził niż w WSK, ale z radością wracałem na swoją (wcale nie w rewelacyjnym stanie) CZ 175.

Dzisiaj to juz nie bardzo wyobrażam sobie jakby tu przyszło jeździć na codzień Mińskiem. W każdym razie wolałbym dać Simsonowi cylinder 80 ccm niż męczyć Mińska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Może mało kto wie, ale jest taka firma Pronar w Narwi na Podlasiu, która na podzespołach Mińska produkuje ładne i tanie motocykle. Wersja z silnikiem Mińska kosztuje obecnie 2500 zł za nówkę z kuferkiem i gwarancją roczną. jest tez dostepna wersja z silnikiem 125 cm czterosuwowym za 3000 zł co jest absulutną rewelacją cenową. motor jest ładnie wykonany i nieźle śmiga jak na 125 cm. Sam miałe się okazję przekonać. Aktualnie zbieram na taki.

Zapodam linka do producenta:

http://www.pronar.pl/motory/index.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jaj jeszce dodam ze motrkie z PRONARU smiga nasz byc mze przyszły prezydenta a obecny marszałek sejmu pan Wlodzimierz Cimoszewicz:) w swojej posiadłości i po całej prawie Białowieży (w sensie puszczy) i baaaardzo sobie ten sprzęt chwali. JAde tam niedługo na wakacje moze go upatrze:P bo już raz go na tym sprzecie widziałem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten silnik 2 suwowy z wyglady taki sam jak w moim minsku z 1993, bardzo dobry silnik, zawse ładnie palil z kopniaka, nigdy go nie pchalem, i w porownaniu do wsk-i 125 byl o niebo lepszy, a tem czterosow tez niezle wyglada

www.sokolriders.com

--- jezdze bo lubie ---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Hmm... No ja mam okazje kupić Minska 125 za 150zł i niewiem czy wziąc go z tego co mi mówią to jest w dobrym stanie i za***iście wmiata tylko jest jeden mankamet raz na jakiś czas wyskakuje drugi bieg czy to jest do zrobienia?? Pozdro

 

Za taka kase i na tydzień bierz. Oczywiście że jest to do zrobienia. Mogą być wyrobione trzyny i przy większym katowaniu odpuszcz. Albo trzymak popuszcza. Jest wiele opcji ale na pewno jest to do zrobienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...