Skocz do zawartości

Kpl kluczy nasadowych


Rekomendowane odpowiedzi

Skąd wniosek, że narzędzia Stanley'a ciężko trafić oryginalne? Mam ten zestaw, kupiony u tego sprzedawcy, rozmawiałem z techniką warsztatową i z zestawów polecali na tych grzechotkach, bądź model niższy.

 

http://allegro.pl/zestaw-stanley-1-4-3-8-1...1251481484.html

 

Piękna sprawa mieć taki zestaw, robota aż się pali w rękach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sąsiad z warsztatem podpisał z z yato umowę na narzędzia, więc chyba nie jest tak tragicznie sprzęt made in taiwan chociaż klucze płaskie są z indii

sam kupiłem z ciekawości grzechotkę 1/4 powlekaną i powiem szczerze że to zajebista sprawa, większe chyba też zmienię na powlekane

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja troszkę obok tematu. Wczoraj zasuwałem z kluczem dynamometrycznym marki Jonesway 1/4" 6-30NM

 

Jeszcze nie miałem okazji go długo używać ale głowicę poskładałem i jest rewelacyjny. Wyraźnie czuć moment zadanej wartości bez przeraźliwego trzaśnięcia.

 

Kupiłem też niemiecki klucz z grzechotką WGB Werzeuge. Wydaje się solidny i ma jednocześnie męską i damską 1/2" Nie bardzo rozumiem zastosowanie tego cacka ale może do obracania rozrządu będzie dobre :bigrazz:

Edytowane przez Shinigami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie miałem okazji go długo używać ale głowicę poskładałem i jest rewelacyjny. Wyraźnie czuć moment zadanej wartości bez przeraźliwego trzaśnięcia.

 

Teraz mi przypomniałeś. Dokręcałem półkę w 954 jak zainstalowałem amortyzator skrętu swoim Draperem, dokręcam gdy nagle... Trzask! Myślę, ku*wa półka pie*dolnęła! :biggrin: Na szczęście to był tylko klucz... :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my na warsztacie mamy toptula. fakt ze wózek w full opcji ale to bez znaczenia. jakościowo bardzo dobre narzedzia za rozsądne pieniądze. zanim to kupiłem zasięgnąłem opini mechaników min od cięzarówek i byli zaskoczeni jakością tych kluczy. półka deczko wyższa od yato.

 

a jesli dobre albo bardzo dobre klucze to zdecydowanie gedore. nie spotkałem niezadowolonego użytkownika tylko że ceny powalająna kolana.

 

Mowa też była o proxonie. mam dynamometryki proxona i podoba mi sie ze do każdej sztuki wydany był indywidualnie certyfikat zgodności metrycznej z podanym błędem w procentach. bład był najmniejszy z dostępnych na rynku.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...