Skocz do zawartości

Rakietowa


Gość komandosek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość komandosek

Moze mam troche spóżniony refleks ale dopiero teraz odkryłem tor na rakietowej :crossy: Ogolnie takie to troche małe, kręte i idealne pod supermoto ale asfalt super trzyma i bez problemu mozna pozamykać obie oponki, poprzycierać podnóżki oraz gmole :crossy: No i najważniejsze, blisko.

 

koszt to 30zl/h, tel 603 460 433 (nr tel podany na stronie jest nieaktualny)

Edytowane przez komandosek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śpiwór, nie narzekaj. Słyszałeś takie pojęcie "gymkhana"? Trudne słowo.

 

Komandosek, w jaki dzień tam byłeś, w jakich godzinach? Dużo moto?

 

pzdr.

Tchórze zostali w domu, słabi zginęli po drodze, przetrwali emzeciarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

Ja tam bylem w czwartek po poludniu. Zawsze przedtem trzeba zadzwonić i sie umowić. Jak ja przyjechałem to nie było żadnych moto, tylko jeden koleś okropnie męczył Astona Martina DB9 i co chwile stawał bokiem.

Ogólnie to szumnie powiedziane "tor" , to jak Spiwor mowi, taki plac do nauki... . Nie da sie na tym zbytnio. wyżyć, ale dobre miejsce by poćwiczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na Niskich Łąkach podobny tor należący do Automobilklubu Dolnośląskiego,ale nie wiem czy udostępniają osobom postronnym. :smile:

Robię tam przeglądy w PZMOT, koleś mówi, że trzeba to właśnie z zarządem automobilklubu załatwiać. Ostatnio wyżywało się tam paru gości w BMW itp sprzętach.

 

Oglądałem to miejsce - nie nadaje się za bardzo do ostrej jazdy motocyklem - nierówny asfalt, a najgorsze, że w wielu miejscach są krawężniki - każdy szlif grozi spotkaniem z czymś takim, czego nie chcemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...