Skocz do zawartości

GS 500 - pierwszy motor, porownania i opinie.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :D

 

W powitalni napisalem ,ze niedlugo zaczne sie dopytywac o GS'a i wszystko co z nim zwiazane, wiec jedziemy :D

 

Wiem ,ze 500-tki sa wprost wymarzone na pierwszy motor, wiec z tym nie ma problemu.

Jak GS wyglada wzgledem osiagow ? Ma 6 sec do setki i sypie 180 km/h ,tak ?

Jak GS wyglada w porownaniu do innych 500-ek, typu CB, GPZ, ER5 ...

 

Jaki rocznik GS'a jest juz dobry? Chodzi mi o wazne zmiany, bo wiem ,ze w ktoryms roku wymienili wazna rzecz, a potem juz szly blahostki...

 

Ekonomia GS'a, slyszalem ,ze pali 4l, ale znajac mnie bede nim jezdzic na max'a i 3mac go do 10 tys. rpm.

 

Mam zamiar niedlugo go kupic. Dlaczego?

Poniewaz ma piekny wyglad, jest slabszy od takiego CB, ale CB trudno dostac i jest taki se (wyglad). No ogoolnie to juz 2 lata temu sie w nim zakochalem i teraz tylko on i on :(

 

Chce kupic cos do 8 tys. A znalazlem niedaleko mnie kolesia ,ktory chce opchnac GS'a wlasnie za ta cene, dosc zadbany, nie katuje go i rok 1994.

Przyklad - http://www.bikez.com/bike/index.php?bike=4087

 

Juz mam wszystko obmyslone :

Pare dni temu zapisalem sie na kat. A ,juz mialem jakis denny wyklad, bo w sumie mam juz B, wiec znam juz to siano i nie bede wiecej na to chodzic, a potem mialem jazde na placu, pryszczyk! jakas tam 8-emka i slalomy, no nic prostszego, a jezdze na etce 150 + owiewka i troche stali, aby byla ciezsza kierownica (tak dla praktyki).

Egzamin przewiduje na czerwiec, gdy zdam, to wystawiam dotychczasowy motorek na jakas aukcje, ogloszenia itp, a sam szykuje sie do zakupu GS'a.

 

Jezeli wszystko pojdzie ladnie, pieknie tak jak planuje, to bedzie milo :D

I pod koniec czerwca lub w maju bede sobie posuwac na GS'ie :D :D

 

Znajac zycie po 2 tyg predkosc mi sie znudzi, a po 3 tyg bede zalowac ,ze nie kupilem 600-tki :D :( :mrgreen: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zultodziobie ? :?

 

lol, a na jakiej podstawie to wywnioskowales ? :D

 

zreszta nie chce mi sie prowadzic zbednej polemiki off-topic, nie pisz juz wiecej w tym temacie, najwyzej ,ze masz cos "madrego" do powiedzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skonczyles juz ?

 

Czy moglby jakis moderek wykasowac ostatnie 6 wypowiedzi(wlacznie z ta) z tego tematu ?

Bo sa one zupelnie nie na temat i zupelnie psuja zamierzenia tego topic'a.

 

A Ty - YAGO - jesli nie masz nic do napisania na temat GS'a i pytan zawartych w temacie, to daj juz sobie na luz ... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajac zycie po 2 tyg predkosc mi sie znudzi' date=' a po 3 tyg bede zalowac ,ze nie kupilem 600-tki :D :D :mrgreen: :lol:[/quote']

Być może znudzi ci się i będziesz żałować. Nie wiem jakie masz doświadczenie w jeździe. Wiem natomiast, że na GS-ie można bardzo długo czerpać radość z jazdy. Wszystko zależy od tego, czego oczekujesz od motocykla: tor, ulica, turystyka czy tylko pokazówka od knajpy do knajpy. Jeżeli nie masz sprecyzowanych preferencji, to zajmie to trochę czasu zanim bedziesz wiedział. GS jest idealny na początek - do czasu kiedy na coś się zdecydujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego, czego oczekujesz od motocykla:

Dynamiczna jazda, wysokie obroty, piekny glos... scigacza!

Moze i nie bede jezdzic na torze, ale mam ukryte pragnienia aby klasc sie na zakretach, aby zasuwac te 200 km/h, robic tricki, stoppie, wheelie, no wszystko co sie da...

 

Wiec turystyka odpada, pokazowka tez, zostaje tylko pas, ulica i ja :D :D

 

Dlatego mowie, ze jest taka mozliwosc ,ze mi sie znudzi no...

Gdy pierwszy raz wsiadlem na CB500 - o ja! jaka moc, co za przyspieszenie, ale potem? Drugi i 3ci raz, to juz byla rutyna...

 

Predkosc jest dla mnie narkotykiem! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ci się wydaje że rutyna. Tak naprawdę nie wykorzystałeś pewnie 50 % możliwości tego motocykla. Jazda po prostej to pikuś. Dopiero jak będziesz zamykał oponę na zakrętach i nie będziesz s*ał po gaciach przy tym :D to wtedy dopiero zacznie się jazda :D.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzailes na zywo czy na fotce? moze byc oplacalny ale widywalem kozystniejsze oferty, najwazniejsze jest to od kogo sie kupuje-po wlascicielu widac jai mial stosunek do moto....

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zywo! Ta bestia jest poprostu przepiekna! :twisted:

Znam typa od 2 lat, a mieszka niedaleko od mojej wiochy, wiec spoko, dbal o motor, nie katowal go, zreszta to jest spokojny facet :D

 

Co go tylko spotkam na ulicy, to nie moge sie napatrzec na niego... (na motor ofkoz :D)

Chyba sie zakochalem :D

Oby tylko to nie byla tragiczna milosc... :cry:

 

Tylko jest jakby jeden warunek - on zeby go sprzedac musi sobie znalesc cos innego - wiekszego, nie koniecznie w mocy. Zaproponowal Bandita 600. Wyslalem mu pare aukcji na temat tego motoru i teraz sie modle ,aby jakis sobie wypatrzal i mi sprzedal tego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...