Skocz do zawartości

Lotnisko Modlin


milosz3ms
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jesli polatac na gumie to juz nie mozna tam wjezdzac bo ciecie spisuja numery i na psiarnie przekazuja. moj znajomy tam jezdzil i jak byl jakos w zeszlym tyg to juz bylo zamkniete.

 

Czyżby w krzakach siedzieli?

Główną bramą wjeżdżasz?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślisz że Rometa na gume nie da rady postawić? W porównaniu z rs 50 dużo łatwiej sie nim lata. Teraz kombinuje z cyrklami więc potrzebuje troche wolnego placu, a na Cargo zaraz buraki przyjadą i komentuja:

-Haha patrz skuterem na kole jedzie <i całe towarzystwo puszkarzy w smiech>

A przecież nie zaczne odrazu od R1 :rolleyes:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To latania na moto nie bedzie, ale przynajmniej tanie linie lotnicze niebawem beda ;)

 

Kultowe miejscowki powoli wymieraja, a nowych nie widac na horyzoncie...

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To latania na moto nie bedzie, ale przynajmniej tanie linie lotnicze niebawem beda ;)

 

Kultowe miejscowki powoli wymieraja, a nowych nie widac na horyzoncie...

Jak nie widac jak widac? A S8, S2(niedługo pierwsze odcinki sie pojawią). Ew. można podjechać do Nowego Miasta n. Pilicą, tam też jest lotnisko, też mieli cos z nim robic (tylko jak zwykle coś im nie wyszło). Nie wiem jaka jest sytuacja w Nowodworze - a to napewno kultowa miejscówka (KSL). Z tego co wiem Dylon tam teraz trenuje. Jeszcze są miejscówki do jazdy i szybko nie zniką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie widac jak widac? A S8, S2(niedługo pierwsze odcinki sie pojawią). Ew. można podjechać do Nowego Miasta n. Pilicą, tam też jest lotnisko, też mieli cos z nim robic (tylko jak zwykle coś im nie wyszło). Nie wiem jaka jest sytuacja w Nowodworze - a to napewno kultowa miejscówka (KSL). Z tego co wiem Dylon tam teraz trenuje. Jeszcze są miejscówki do jazdy i szybko nie zniką.

Na budowach drog czesto ganiaja. Nowy dwor jest o wiele dalej od W-wy niz Modlin. Ale mam nadzieje ze w samej W-wie lub bliskiej okolicy jakies ciekawe miejsca sie znajda (Wal Zawadowski oprogowali :( ).

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprogowali bo kochający motocyklistów TVN zrobił reportaż o "nieleganych wyścigach" na Zawadach. Ganiają po nieużywanych drogach, ganiaja po drogach publicznych to gdzie mamy jeździć? Mogliby wylać kawałek betonu w ustronnym miejscu i raz na zawsze byłby spokój :icon_biggrin:

Edytowane przez milosz3ms
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...