Skocz do zawartości

Mały i tani samochodzik


Damiano
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do stanu technicznego nie mam najmniejszych zastrzeżeń do jego pracy, pali prawidłowo moc ma tylko to spalanie. Rodziców Scenic 2.0 pali 8l LPG. Zbieram sie za chwile i jade do niego jeszcze raz, myśle czy to nie wina parownika gaz ma 8 lat, co prawda przebieg nie jest bardzo duży na gazie, ale wiek robi swoje a raczej wymieniany lub regenerowany nie był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie moge sobie poradzić z tym spalaniem czy to możliwe że to wina parownika? Bo tak mi powiedział koleś. Sprawdziłem wszystkie połączenia nigdzie sie nie ulatnia, regulowany był 2 razy i dalej to samo. Błędy w komputerze odczytałem i nic nie ma. Chce wiedzieć czy nowy parownik załatwi sprawe bo tani nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakasztanie troche :)

chce almere zony zamienic na wersje 4/5 drzwiowa . sprzedam 2 drzwiową

technicznie super , bez gazu 1.4 silnik na lancuchu i ogólnie auto nie do zabicia . 1997 r. naprawde fajne auto na dojazdy do pracy choc i trase non stop prawie 1200km zrobilem zima i jestem mile zaskoczony choc plaskatych pierdzipedów nie lubie [only jeep ;) ]

polecam jakby ktos szukal . oddam za 6500 zL ;)

sorki damiano za kasztanka :)

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakasztanie troche :)

chce almere zony zamienic na wersje 4/5 drzwiowa . sprzedam 2 drzwiową

technicznie super , bez gazu 1.4 silnik na lancuchu i ogólnie auto nie do zabicia . 1997 r. naprawde fajne auto na dojazdy do pracy choc i trase non stop prawie 1200km zrobilem zima i jestem mile zaskoczony choc plaskatych pierdzipedów nie lubie [only jeep ;) ]

polecam jakby ktos szukal . oddam za 6500 zL ;)

sorki damiano za kasztanka :)

 

 

Jest odpowiedni dzial, jezeli chcesz sprzedac auto, trzeba bylo tam zamiescic ogloszenie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy jest sens to regenerować bo zdania są podzielone, jedni mówią że to załatwi sprawe inni że to nie opłacalne bo i tak mało poprawi że lepiej kupić nowy parownik.

 

Ja jakiś rok temu miałem u mnie ten problem(felicia 1.3MPI), nie bawiłem się w regeneracje, parownik mnie wyszedł jakieś 300zł chyba, plus koszty gazowników, i jak ręką odjął(z 10l zrobiło się ok.8 po mieście), także myślę że warto wsadzić te kilka złotych więcej i mieć problem z głowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dupa to nie parownik zmieniłem, na Zovoli co prawda używany ale sprawny. I jest identycznie jak na starym czyli 11l. Nie mam siły już, zostało mi jeszcze znaleźć kogoś kto ma oprogramowanie do komputera Landi Renzo wpiąć sie i zobaczyć co tam jest grane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to nie zgodne ze sztuką, lecz chciałem mieć pewność że to parownik. Po za tym parownik był świeżo wyciągnięty z samochodu który do końca chodził i nie było problemów. Choćby nawet powinno sie coś zmienić, a jest identycznie jak na starym. Podejrzewam Sonde lub jakiś czujnik temp. na zimno chodzi ok, ale jak sie zagrzeje na niskich obrotach jest zamulony jak by sie zalewał. Po niedzieli musze poszukać kogoś kto ma oprogramowanie do mojego kompa i zobaczyć czy tam jest wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...