Skocz do zawartości

Coś do turystyki...


Gość josha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Temat zamieszczam przy piwie, z prostej przyczyny.Podobnych zapytań jest tu bez liku. Zastanawiam się od dłuższego czasu, nad zakupem czegoś do turystyki. K4 zostaje na tor, bo tylko tam odczuwam przyjemność nią jazdy. Kawa, trochę po mieście, na mały wypadzik, też jest ok. W terenie, pochlapać się błotem też mam na czym. Brak mi typowego turystyka na dwie osoby. Po długim wertowaniu stron, typu allegro, e, i coś tam jeszcze, zafascynowałem się BMW. Problem w tym, że BMW ma tyle odmian, że się co nieco gubię. Do rzeczy'

1. Motocykl ma mieć ok 100 kucy

2. Ma mieć dobrą ochronę przeciw wiatrwo- deszczową

3. Dobrze by byo, gdyby miał szybę regulowaną elektrycznie. Czasami plecaczek kierownikuje, a ja plecakuje

4. Napęd, hm, dobrze żeby był wał lub pasek

5. Cena ok 10000złociszków

^. Może też być inna marka, spełniająca te kryteria.

Są jekieś pomysły?

A, jeszcze jedno, boję się jednocylindrowych w BMW, typu rotax itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

r1100rt , bo o 1150 raczej ciężko w tych pieniądzach

st1100 :bigrazz:

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahha - z tym wałem to dałeś plamy na całej linii

no i ciekawe co miałeś na myśli pisząc "większość rozwiązań"?!

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie schowki??

no koleś - nie pogrążaj się

wpadłeś - piszesz w każdym temacie od rzeczy, może najpierw trochę poczytaj, ochłoń, ogarnij się a zacznij pisać jak będziesz miał coś faktycznie mądrego (i na temat) do napisania

w pierwszym poście było coś o 10kzł - f800gs to co najmniej 3x większa kasa, zresztą r 1200gs tak samo

poza tym to nie miało być turystyczne enduro tylko (jak zrozumiałem) po prostu turystyk i tyle

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, nie pogrążaj się

 

z beemek w tej cenie... można szukać r1100rs, ewentualnie przyjrzeć się cegłom czyli starszym modelom na leżącym silniku r4 (k1100-1200). elektryczna szyba to gadżet, ręczna regulacja (r1100rs) wystarczy do przestawienia raz na jakiś czas

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z beemek w tej cenie... można szukać r1100rs, ewentualnie przyjrzeć się cegłom czyli starszym modelom na leżącym silniku r4 (k1100-1200).

K1200RS za 10k zl to slaby temat. Nawet jesli faktycznie za tyle da sie go kupic - to moze byc szrot.

K1100 to co innego, 10k zeta wystarczy.

 

elektryczna szyba to gadżet, ręczna regulacja (r1100rs) wystarczy do przestawienia raz na jakiś czas

Ja w ogole prawie jej nie podnosze, chyba ze trza ciachnac po autostradzie 200/h dluzsza trase.. a mam ponad 180cm

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

r1100rs. ok. Proszę, powiedzcie mi, jak jest z awaryjnością, serwisem, kosztem części eksploatacyjnych? Kolejne pytanie, czy dobrze chroni przed wiatrem nogi, a zwłaszcza kolana?

 

ad. 1. kupić trzeba egzemplarz niezajechany i prawidłowo serwisowany, po wnikliwej kontroli. mój ma obecnie z górką 90kkm, za ostatnie 35kkm wymienione zostały: sprzęgło, fajki świec (tu koszt wysoki w porównaniu z japonią, kilkaset złotych), opony których w zasadzie nie należy liczyć, oleje i filtry w cenach porównywalnych, zmiana co 10kkm, pewnie klocki. awarie przypominam sobie 3: jedna to pęknięcie ze starości jakiejś końcówki przewodu paliwowego czy membrany, których pewnie nieautoryzowany serwis nawet nie sprawdził podczas przeglądu, druga to pęknięta rurka stelaża pod siodłem z racji jazdy po naszych drogach z pełnym obciążeniem, trzecia to obecnie zawieszony pływak kontrolki poziomu paliwa, przez co muszę pamiętać kiedy tankować. mam go od 6 lat

ad. 2. śmiem twierdzić, że lepiej niż plastiki i znacznie lepiej niż nakedy, za to na pewno słabiej niż rt

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, wszystkim za odpowiedzi. Znalazłem na alle coś takiego

http://moto.allegro.pl/bmw-k1100lt-k1100-k...1206546650.html

co myślicie o tym motocyklu?

i drugi, który mi się podoba, w sensie motocykla. Jednak kolor mnie trochę odrzuca

http://moto.allegro.pl/bmw-r1100rs-r-1100-...1206996304.html

Co o nich myślicie? Może ktoś mieszka w pobliżu i mógłby obejrzeć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...