Skocz do zawartości

INTRUDER VS1400 trochie pytan do użytkownikow


pino
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałeś kiedy jak to wygląda ? Mokre sprzęgło pracujące na obrotach w w rozbryzgu olejowym , to chyba przez tą szybkę zachlapaną olejem za dużo nie widać ?

No ale jak masz taką fantazję , to czemu nie .

 

Hmmm - nigdy tego nie widziałem, gdyż na motocyklu jeżdżę od wczoraj, a VS to moja pierwsza maszyna;

 

Proszę o wybaczenie resztę czytających, ale wydaje mi się, że to najlepsza odpowiedź na tego typu posty.................................starałem się zapytać rzeczowo - i miałem nadzieję na uzyskanie konkretnej odpowiedzi - a odpowiedzi typu "a po co", albo "a widziałeś" to zwykłe bicie piany i nabijanie licznika postów;

 

Panu komentującemu już podziękuje - i pozdrawiam;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale "pan komentujący" zadał prawidłowe pytanie. Po co przy mokrym sprzęgle robić przezroczystą pokrywę? By widzieć jak olej robi się coraz bardziej ciemny od przepracowania i zużycia sprzęgła? Bo innego, ciekawego widoku tam nie ma. Tylko syf, brud i olej...

Jak dla mnie sobie rób wszystkie dekle w tym te ozdóbki co mają na głowicach chromowane... Zdejmij... Zamiast mieć ładnego, klasycznego czopra, będzie szczur z zachlapanymi olejem deklami :).

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam przesadzacie . Wygląda całkiem spoko.
12293563qc.jpg

 

Możesz kupić gotowy np. ebay.de. czasem się coś pokaże. Zapytaj na "intruder.polska" , na pewno ktoś ma taki dekiel a jak nie ma to znają temat. Pzdr

Edytowane przez Guti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale "pan komentujący" zadał prawidłowe pytanie. Po co przy mokrym sprzęgle robić przezroczystą pokrywę? By widzieć jak olej robi się coraz bardziej ciemny od przepracowania i zużycia sprzęgła? Bo innego, ciekawego widoku tam nie ma. Tylko syf, brud i olej...

Jak dla mnie sobie rób wszystkie dekle w tym te ozdóbki co mają na głowicach chromowane... Zdejmij... Zamiast mieć ładnego, klasycznego czopra, będzie szczur z zachlapanymi olejem deklami :).

 

Hmmm - jak dla mnie "kolego" mógłbyś nie pisać bzdur, tylko powiedzieć wprost - "nie wiem jak Ci odpowiedzieć na pytanie natury technicznej..................czyt. - nie mam pojęcia jak to zrobić - i przyjąć, że "piszący" jest świadom tego, co ma zamiar uczynić;

 

 

Ps;

 

Pamiętam, że jakieś 10 lat temu, gdy pytałem na Tym Forum o porady w kwestii "ruska" bądź innego sprzętu, zawsze mogłem uzyskać rzeczową odpowiedź i poradę (taką bądź inną - ale zawsze przydatną, i pozwalającą na samodzielne rozwiązanie problemu) - a dziś - czasy i motocykle są inne, lecz nie zmienia się fakt, że gdy ktoś chce własnoręcznie zmodyfikować własną maszynę to każda rzeczowa porada bądź pomoc jest na wagę złota..........................a jak to się ma w tzw. "dzisiejszej rzeczywistości - odpowiedzcie sobie sami................z resztą widać to po niektórych komentarzach);

 

Temat nieaktualny - dam sobie radę;

Edytowane przez Paolo350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, ja troche z innej beczki. Jak sie lata Intruzem 1400 z plecakiem i klamotami?

Przymierzam sie powoli do zmiany moto i Intruz wpadl mi w oko w salonie. Nie mialem okazji sie nim jescze karnac, ale z samego siedzenia zrobil mi sie banan.

Czy ktos zrobil jakas dalsza trase? Jak wrazenia plecaka po dluzszej trasie?

To dla mnie wazne jako ze plecaczek jest rowniez bankierem...

Zakladam ze moment Intruza jest wystarczajcy do spokojego latania po autostradach?

Zubní plomba je velmi často chybně vyslovována jako „blomba“.Slovo se do češtiny dostalo přes německý výraz Plombe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...