Skocz do zawartości

Zestaw do wyciągania małych wgnieceń.


Vector
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Dolewałem dzisiaj sobie płynu do spryskiwaczy, postanowiłem zamknąć maskę jak ostatnia pi*da i niestety zrobiłem sobie wgięcie. Strasznie się wku*wiłem, ale wspominać o tym chyba nie muszę?

 

Kiedyś reklamowali w tv markecie czy jakimś takim innym ścierwie, taką małą maszynkę do wyciągania właśnie takich małych wgnieceń, później sprzedawali coś łudząco podobnego na Allegro, ale teraz za chiny tego znaleźć nie mogę :icon_rolleyes: Wie ktoś gdzie można coś takiego dostać? Drogie to nie było... Taka jakby mała przyssawka, pamiętacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.app.com.pl/products/?grid=64&gridn=63

 

Tutaj dostaniesz takie narzędzia, nie wiem ile to kosztuje, ale tak jak kolega już pisał, stawiam że jednak bardziej opłacalne będzie znalezienie firmy która robi takie rzeczy, nie jest to kosztowne z tego co wiem.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o coś takiego mi właśnie Wiroś chodziło, tylko, że to co podesłałeś pewnie będzie drogie...

 

A dzisiaj znalazłem na Allegro właśnie to czego szukałem:

 

http://allegro.pl/pops-a-dent-zestaw-do-na...1211404894.html

 

Jak myślicie, będzie warte tych 15 złotych? :biggrin: No bo właśnie takie malutkie wgniecenie mam do wyciągnięcia jak jest na zdjęciu w aukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 15 zeta to nie ma co dumać tylko wypróbować ;).

Albo możesz spróbować starego sposobu ze sprężonym powietrzem i suszarką:

 

:icon_eek: starego sposobu, pierwszy raz w życiu widzę :wink: Kliknąłem już ten wynalazek, więc zobaczymy czy coś warty, jak nie pomoże to zrobię tak jak oni :biggrin:

 

Filmik niewiarygodny, nie przypuszczałbym, że różnica temperatur potrafi prostować blachę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam takiego powietrza do czyszczenia kompa. Jak użyjesz go w normalnej pozycji, atomizerem do góry, to po prostu dmucha ;). Ale jak je obrócisz, to masz chmurę na metr i właśnie taki szron. Przy większych pojemnikach masz jeszcze lepszy efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...