Skocz do zawartości

Kto wie coś o KAWASAKI ZXR 750R??


Rekomendowane odpowiedzi

wygląd jest odpychający...  Ma ktoś coś do dodania?

 

Ja ci dam wygląd odpychający nawet niewiesz ile czasu zabrało mi doprowadzenie go do tego stanu.

Prawda, że muszę jeszcze nadnim sporo porpracować ale ...

 

zxr.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) :lol: ;) :P

Tak poważnie to mógłbym sporo napisać o ZXR bo z racji że posiadam mojego juz sporo czasu zyskałem sporo znajomych posiadających ZXR'ki przedewszystkim z innych lat.

Więc pytaj co konkretnie cię interesuje a ja będę ci odpowiadał.

Nefryt juz korzystał z moich rad troszkę mu pomogłem, ale on jednak nie przekonał sie do tego sprzętu (może akurat trafił na kiepską sztukę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam nadzieję trafić na dobrą sztukę... co nie jest łatwe ale bede szukał raczej u naszych zachodnich sąsiadów. Mam 175 cm wzrostu i na 400 czuje sie swietnie nawet siedze z nogami ugiętymi w kolanach... jak to jest w dużym ZXR??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja ma około 180 parę i też raczej czuję się na moim dobrze raczej nie mam problemów z wpasowaniem się w sprzęt

jeśli miałbyś kupowac ZXr to zwróć szczególną uwagę na 2 podstawowe wady tych sprzętów:

-gaźniki

-tylni amortyzator

 

gaźniki idzie wyczuć jak pracują po kontroli manetką gazu trudno mi to określić jak to dokładnie zrobic ale ja mam już wprawę po przejściach z moimi (mam juz u siebie wymienione aktulanie posiadam 1 zapasowy komplet)

 

amor to chyba łatwo sprawdzic wystarch wyprostować moto usiąść i troszkę go tak gwałtownie pozduszać na tej podstawie ocenić jak powraca tył do stanu przed wduszeniem (chodzi o ogólną ocenę sprężystości) jak nie wraca lub robi to bardzo opieszale to jest szmelc nie pomoże nawet regeneracja. Opisuje to na faktach bo sam to przeżyłem.

 

Ogólnie to koszt tych elementów na wymainę nie jest duży bo ja gaźniki kupiłem za 200zł a amor dopasowuje sobie od zx9 gazowy (bo można go dopasować przy niewielkich przeróbkach) koszt takiego nie przekroczy 300zł a starczy na długi czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie szukałem po necie i natrafiłem na filmik który pokazuje nijako test wytrzymałości ZXR 750 H... czyli w skrócie pijane szkopy pałują sprzety!

http://www.zxr750.de/ZXR750de/downloads/vi...l_your_bike.WMV

Naprawde dużo wytrzymała myslałem że eksploduje po jakiś 30 sekundach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Tak sobie szukałem po necie i natrafiłem na filmik który pokazuje nijako test wytrzymałości ZXR 750 H... czyli w skrócie pijane szkopy pałują sprzety!

http://www.zxr750.de/ZXR750de/downloads/vi...l_your_bike.WMV

Naprawde dużo wytrzymała myslałem że eksploduje po jakiś 30 sekundach...

.....Pare miesiecy pozniej w Dizmarze:"Sprzedam ZXR 750 H, swiezo przywieziona z niemiec, stan idealny, do zarejestrowania.Motocykl godny polecenia, w super stanie -uzywany turystycznie przez starszego pana"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fiu fiu ale łobuzy ;)

na poczatku myslalem, że maja zamontowane w wydechach "miotacze ognia", ale pod koniec filmu zaczely leciec jakies iskry 8O co to było?? wytlumienie wydechu się tak wypalało?? a moze opiłki pierscieni rozgraznych do czerwonosci buahaha ;)

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieprawda...

przegląd pierwszy w kraju to 116zł,

rejestracja z kartą pojazdu chyba 620zł(+/- 10zł)

i tego samego dnia w którym rejestrujesz(dostajesz tymczasowy dowód)motocykl musisz koniecznie wykupic conajmniej OC(NW i AC nieobowiązkowe) a to też zakładając Twój wiek i brak zniżek koszt minimum 100-150zł(ja wziąłem OC i NW i mam 10% zniżki i kosztowało mnie to chyba 130zł).

 

Kalkuluj... nie wiem ile będzie kosztował Cie transport bo to indywidualna sprawa(jeden ma taniej drugi drożej)... Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

...i zwolnienie z podatku Vat 150 zl, tlumaczenia tez kilkadziesiat zeta. Jakby faktycznie byl w dobrym stanie to warto pomyslec, tylko pamietaj o tym ze Niemcy tez ostro jezdza i mozesz przywiezc stamtad zloma rownie dobrze jak i motocykl w dobrym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt zapomialem... chociaz o ile dobrze mi wiadomo nie ma żadnych podatków jesli masz na moto fakture(ja nic takiego nie płaciłem).

 

A tłumaczenie dokumentów to z reguły w granicach 100-150zł(w zależności jakie sa u was ceny... mnie to kosztowało 150 bo było ok.30zł za strone, 4ry strony i okazało sie ze jeden dokument tłumaczyłem niepotrzebnie ale zabrakło innego więc łącznie wszyło 150).Tak więc dopytaj sie na 100% które dokumenty musisz mieć przetłumaczone bo ja byłem, pokazałem dokumenty, zrobiłem co kazali a potem jak przszedłem rejestrowac odaszedłem z kwitkiem i chyba w sumie ze 3 razy tak chodziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta cenowo nie jest ekstra rewelacyjna... zadałem pytanie czy gość nie sprzeda za 2000E ew ile spuści... zobaczymy.. Transport we własnym zakersie myśle że max 500zł na paliwko.... do tego rejestracja (800zł)... myśle że fajnie nawet za 10000 - 10500 zł taki ZXR... A na plus jest to że dopiero co przeszedł TUv a to nie takie badanie jak u nas... tam ma być sprwane a nie pseudo sprawne lub całkowicie na lewo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem to ogłoszenie całkiem ciekawy sprzęt może być.

Zauważ,że jest zdławiony do 98 koni, także czeka Cię jak coś zabieg oddławienia. Zorientuj się też ile to kosztuje, bo okaże się,że z wszystkimi opłatami, oddławieniem, regulacjami i wymianą oleju sprzet wyjdzie dosyć drogo.......

 

Zobacz jeszcze na www.autoscout24.de

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...