Skocz do zawartości

pedał z allegro


Saltus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też uważam, że warto brać przez aukcję, tymbardziej, ze Ciebie to nic nie kosztuje.

 

dyskusyjna sprawa..........ja jak widze coś interesującego kup teraz 100 zł to pisze maila : 90 i poza allegro '' i tym samym zawsze te 10 zł utarguje (nieraz utarguje sie dużo dużo więcej niż prowizja od sprzedaży by sprzedającego kosztowała) bo raczej nie znam osoby która by pozytywnie odpisała na maila ,, klikam kup teraz za 100 a dam panu 90 :D ''

 

jakiś czas temu telefon dla kumpla kupiłem na allegro tylko kup teraz 300 ja napisałem 270 daje i biore i za 3 dni telefon u mnie był :D

 

ogólnie to chyba z 20 rzeczy kupiłem poza allegro i tylko raz mnie oszukali o tyle że przedmiot miał mieć gwarancje a nie miał (był używany ale miał mieć jeszcze ważna gwarancje)

 

kupiłem tak 2 moto przez opcje " kup teraz " HD elektre z 2007r i FZ1 z 2008r icon_rolleyes.gif

 

kwestia motocykla i ceny, kupno 20 letniego enduro w cenie 3-4tys bez oglądania to prawie jak kop w własne jaja :icon_twisted:

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawisz się w zakupy poza Allegro z gościem, który ma raptem 7 komentarzy z czego jeden negatywny, a potem pretensje do garbatego. Barany są po to żeby je strzyc. Ok 30% moich transakcji na Allegro są "poza" bo wtedy jak pisali poprzednicy cena jest negocjowalna, ale z konkretnymi ludźmi z konkretną ilością komentarzy. Pewności nie ma nigdy ale prawdopodobieństwo zadowolenia z zakupu dużo wyższe nigdy mi się nie przydarzyła taka lipa. Może ten przypadek cię czegoś nauczy.

Edytowane przez -lisio-

jazda motocyklem to najprzyjemniejsze co można robić w ubraniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...