Skocz do zawartości

Pierwsza ?? Trajka TDI


Rekomendowane odpowiedzi

Każdy jeździ tym co lubi. Traja na pewno wygodniejsza jest, i większy lans. Sam też bym chciał traję ale "klasyczną", najlepiej z Garbusa, krótką i "grubą". Ale nie ciągnie mnie aż tak bardzo do tego. Dwa koła mają u mnie pierwszeństwo. Chyba że z powodów zdrowotnych nie mógłbym ogarnąć zwykłego moto to wtedy koniecznie traja i to pewnie zbudowana z mojej obecnej Electry. Ostatnio H-D znowu zaczął robić 3-kołowce. Wcześniej robili tzw. Servi-Car na bazie HD WL, od czasów II Wojny aż do lat 70-tych, potem przerwa i teraz jest Tri-Glide. Bajerek.

 

Servi-Car:

http://www.pberweger.ch/images/G42_R.JPG

 

Tri-Glide:

http://www.totalmotorcycle.com/photos/2009...sicFLHTCUTG.htm

 

A szczytem marzeń dla mnie byłoby takie cudo :biggrin: :

http://i.b5z.net/i/u/1577431/i/bh57trk08.jpg

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poprostu uwielbiam trajki a 200 koni na kołach jeszcze bardziej.

Co do fabrycznych trajek to niestety motocykle z doczepianymi kolkami to kible :icon_razz: :icon_razz:

Jezeli traja ma miec silnik motocyklowy to trzeba budowac nową rame bo inaczej to tylko ludzie sie smieja.

niedawno przygladalem sie dobrze gold wingowi trike i jest poprostu nieakceptowalna.

na amerykanskich drogach moze i tak, ale w polsce nie da sie fajnie jezdzic.

Jak skoncze tdi to w planie mam traje na motocyklowym silniku ale.........

Narazie jednak utknałem na jednej piascie :biggrin: :biggrin:

Edytowane przez alonzoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Bywają i tacy co siedzą na forach i budują trajke na motopompie już ileś tam lat i pewnie jeszcze z pół wieku im to zajmie, bo zamiast budować wolą pomącić w środowisku w którym aktualnie(chwilowo) przebywają.

Pozdrooooo :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

MAŁA ! To juz aby nie przesada ? Kolego Alonzoo dodaj ze 30cm na rozstawie osi ! Oczywiscie nie podwazam twych wizji ale jakos tak straszliwie "MAŁA"...

 

 

 

 

 

A troszke odbiegając od tematu takie cudo wynalazłem w sieci, no i jaki klimatyczny filmik, doznania dzwiekowe no i sztuka poparta dziełem myśli technicznej ! Piaty raz to ogladam i mam sline u pyska... Piękna !

 

 

 

 

 

 

Alonzoo zrób taka prosze ! (jak bym miał za co to bym sobie takie cudo sprawił)

 

 

 

Ps. fajne fele w tym TDI'ku i 3mam kciuki

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...