Skocz do zawartości

Nadruk na szybce?


Rekomendowane odpowiedzi

Strzała,

interesują mnie takie nadruki na szybkach. Niestety nie wiem jaką ma to swoją fachową nazwę i nie wiem jak przez to widać. Oczywiście domyślam się że mam to traktować jako dodatkową szybkę do lansu. Ktoś wie gdzie takie coś mogę zrobić? jakie to koszta?

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie nadruk ale folia. Taka, jaką nakleja się na okna a na niej są reklamy

Dowiedz się w jakichś punktach druku cyfrowego.

pzdr

 

Dokładnie taką folią obklejają autobusy z zewnątrz widać tak jak by za mgłą , z bliska to jest drobno na kropkowane dziurkami , wygląda fajnie tylko wieczorem może być uciążliwe :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra znalazłem

folia się nazywa One Way Vision

problem tylko w tym że muszę mieć zaprojektować szybkę, a do tego potrzebna mi szybka na płasko.

Jakby ktoś wiedział jak mam tego szukać lub jak wymierzyć i narysować samemu to będę wdzięczny.

Szybka od AGV K-Series

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm tak się teraz zastanawiam czy aby to będzie bezpieczne. Jadą autobusem miałem okazję przypatrzeć się takiej folii... trochę to męczące dla oczu.. Ale widziałem goście z tym jeżdżą więc.. no nic. Nie dowiem się dopóki nie pojadę do drukarni zagadać.

 

Jak ktoś posiada takową folię na szybce niech się podzieli wrażeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś chyba widziałem jak koleś sprzedawał kask, ale to wyglądało jakby malowane, nie wiem czy to specjalna szyba musi być czy coś takiego, ale trudno było by odróżnić skorupę od szybki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im bliżej oczu tym mniej uciążliwe ale nadal uciążliwe.

Jestem ciekaw co na to policja.

 

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakiś drugi kask ok, ale nigdy na co dzień. Zdecydowaniem odradzam, miałem taki kask na głowie i po 3 minutach myślałem, że ocipieję. Kumpel w tym jeździ, ale pomimo wielkiego zamiłowania do lansu sam mówi, że najpraktyczniejsze to nie jest.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakiś drugi kask ok, ale nigdy na co dzień. Zdecydowaniem odradzam, miałem taki kask na głowie i po 3 minutach myślałem, że ocipieję. Kumpel w tym jeździ, ale pomimo wielkiego zamiłowania do lansu sam mówi, że najpraktyczniejsze to nie jest.

 

pozdro

 

 

jak jeszcze kilka much złapiesz to już będziesz ślepy... ... czasem przy szybkiej jeździe brudna delikatnie szybka przeszkadza... miałem na głowie... taki kask ale to był kask pokazowy reklamowy. Jak dla mnie wieś to raz a dwa głupota ze względu na bezpieczeństwo

Edytowane przez Rafal_W_wa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jeszcze kilka much złapiesz to już będziesz ślepy... ... czasem przy szybkiej jeździe brudna delikatnie szybka przeszkadza... miałem na głowie... taki kask ale to był kask pokazowy reklamowy. Jak dla mnie wieś to raz a dwa głupota ze względu na bezpieczeństwo

 

 

O tym to w ogóle nie pomyślałem! Mucha w zakręcie na wysokości oka i dziękuję za uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...