Skocz do zawartości

Potrzebuje pomocy prosze!!!


Gość kikom11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam motocykl w naprawie suzuki vz800. Wal byl u szlifu i dorabiane panewki, nie wiem ile krzyknie za naprawe fachowiec. Zupelnie nie mam pojecia ile to moze wynosic wiec prosze o pomoc w wycenie naprawy zebym chociaz mial jakies porownanie czy wzial za duzo czy moze za malo ;) pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja jest troche zawila motocykl robi mi gosc ktory pracuje w serwisie suzuki uchodzi za dobrego fachowca ja sie na tym nie znam wiec sie nie sprzeciwiam. A naprawe zaczal moj znajomy i sobie nie mogl dac rady wiec przekazal maszyne temu od serwisu wlasciwie bez mojej wiedzy stad nie ugadalem ceny, ma byc tanio ale ja nie wiem co to znaczy tanio ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma... niestety taka jest dewiza i konieczność.

 

Niewiem ja wyglądają koszty przy wale ale w moim przypadku regenarecja głowicy do mojej Yamahy XJ 650 miała by kosztować 1100zł 8O . Naprawa obejmowala by:

 

-napawanie czopów łożysk

-napawanie panewek w głowicy gdyż odlane są one w calości z glowicą

-wyszlifowanie wszystkiego

 

Robotę miała wykonać firma Piętk SC z Wrocłąwia. Jak wysyłałem do nich zdjęcia głowicy (dość dokładne) i zwracałem uwagę na to iż panewki odlane są w całośći z glowicą to trierdzili że naprawa kosztować bedzie góra 500zl. Wysłałem głowice kurierem i zrobiło się 1100zł z czego połowe z tego miał robić inny warsztat bo oni nie mogli tego zrobić, chociaż sprzet maja fajny. Z racji dużych kosztów zrezygnowałem z naprawuy i postanowiłem kupić używane części. Kupilem głowice, cylindry z tłokami i jeszcze pare innych rzeczy na Ebey za 70E. Jutro ma przyjść przesyłka. Z opisu gościa i ilości wystawionych przezniego aukcji 500 i 499 pozytywami mam nadzieje że wszystko bedzie ok 8O. W zasadzie to się o to modle. Jak częśic dojdą to poinformuję was jaki i co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...