Skocz do zawartości

Dostałem mandat za jazde na kole


R1 GO!!!
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

 

Policjanci są nieraz tez młodzi i ponosi ich własna ambicja i żądza władzy, a brak im wiedzy, często nawet tej podstawowej z zakresu PoRD.

 

 

 

mnie m.in. to skuli w kajdanki na 4 godziny !!, też czekam na wieści od prokuratury, bo ja posądziłem policjanta :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo i szafa gra, komary tańczą :biggrin: gratulacje. A przedewszystkim szacuneczek dla Ciebie że sie nie poddałeś i wolałeś walczyć, niż sie poddać, olać to, pokazać że Nasi strażnicy teksasu mają we wszystkim racje i wyjść na tym jak typowy społeczniak z "podkulonym ogonem" z przeprosinami za to co zrobiłeś(wiedząc że nie bardzo do końca mają racje) i podziekowaniami dla nich za ten mandat i za to gdy zajeżdzając Ci droge uratowali Cie... :icon_rolleyes: Jak dla mnie i pewnie dla wielu 100 zł jest dużą wygraną. A co po niektórzy :icon_twisted: filozofowie nie życzyli Ci tu żadnych szans...

Edytowane przez Masaż
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem podobna sytuacje w Anglii. Tez mialem rozprawe, ale wygralem. Stalem pierwszy na swiatlach, za mna stali tajniacy w Volvo S40 (chyba). Ruszylem, to mi sie kolko lekko podnioslo, doslownie lekko i to moze na 3-4 metry, nie zdarzylem dojechac do nastepnych swiatel, juz mnie zdjeli, i mowia, ze 150 funtow, 3 puntky za spowodowanie niebezpiecznej sytuacji na drodze. Nie przyjalem, bo ku*wa, bez jaj. Policja przeciwko mnie wykorzystala nagranie z radiowozu, co w tym jednym przypadku dzialalo na moja korzysc. Zaargumentowalem mowiac, ze u tego policjanta chcacego wystawic mi mandat za wyzej wymieniony wyczyn, wystepowal brak elementarej wiedzy na temat dynamiki i sposobu jazdy motocyklem. Wstawienie mi mandatu za lekko podniesione kolo podczas ruszania to tak jak wbic mandat komukolwiek kierujacemu aute za ruszenie z lekkim piskiem opon. Motocykl po prostu przy pewnej mocy stanie na tylne kolo, a nie ruszy z piskiem opon. Wlasnie tak powinienes to argumentowac, ze wcale nie jechales na jednym kole, a jedynie podnioslo ci sie kolo podczas ruszania, ze manerw nie byl zamierzony, a jedynie wywolany twoja ciagla nauka nowego sprzegla. Mozesz dorzucic fakt, ze byl srodek nocy, nie przekroczyles predkosci, na jednym kole przejechales duzo mniejszy dystans niz twierdza policjani, i ze to wlasnie oni spowodowali realne zagrozenie w ruchu zajezdzajac wam droge, co zmusilo was do gwaltownego hamowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...