Skocz do zawartości

Dostałem mandat za jazde na kole


R1 GO!!!
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bredzisz, kwestia tego czy masz jaja, i bierzesz odpowiedzialność na klatę, jak zapier.... m na gumie to wiem że albo się rozpierdolę, albo kogoś, lub dostanę mandat.

 

 

A tam zaraz bredzisz. Jak widać kolega nie ma zamiar brać tego na klatę bo nie zapier*alał jak oszołom tylko podniósł koło. Pisał przecież że prędkość była mała - tak w granicach 50 - 60 km/h.

 

W czym zagroził innym uczestnikom ruchu?

 

Jeżeli jednak będziemy do tej sprawy podchodzić stricto prawnie - to pewnie - popełnił wykroczenie. Jednak nie wiem czy w naszym kodeksie jest opis mówiący że za jazdę na jednym kole należy się mandat. A co z stoppie? Też mandat?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bredzisz, kwestia tego czy masz jaja, i bierzesz odpowiedzialność na klatę, jak zapier.... m na gumie to wiem że albo się rozpierdolę, albo kogoś, lub dostanę mandat.

 

A czy ty za..sz? Bo tramwaj się nie liczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj koles podniosl kolo na skrzyzowaniu, a z przeciwka stala Garda. Pozniej kolo zatrzymal sie na poboczu, zeby poczekac na kolesi, a ku jemu zdziwieniu podjechal radiowoz. Moto na lawete, koles na komisariat, sprawa w sadzie i suma sumarum zrobilo sie 1500 euro :)

 

Zalozyciel tematu mial prawo odmowic mandatu i ok. Czasem policmajstrow bardziej wkurza wypelnianie tych drukow i czasem troche schodza z ceny.

Ja zwykle odmawiam mandatu, pozniej przychodzi z sadu i jet ok.

 

Pzdr

baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak polskie prawo odnosi się do korzystania z urządzeń rejestrujących wideo w pojazdach. W niektórych krajach jest to zabronione. Ale.... w sądzie możesz wspomnieć o sposobie zatrzymania - zajechaniu drogi i tym samym stwarzaniu zagrożenia przez Policje, tym bardziej że nie było to konieczne. Nagranie przecież masz.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zarzucają Ci zagrożenie , to muszą być inne osoby którym w tym czasie realnie zagrażałeś.

Druga sprawa - gdzie jest przepis zabraniający jeździć na 1 kole? Albo zabraniający ruszać z piskiem opon?

 

Poprostu weź adwokata i masz sprawę wygraną!

 

Policjanci są nieraz tez młodzi i ponosi ich własna ambicja i żądza władzy, a brak im wiedzy, często nawet tej podstawowej z zakresu PoRD.

 

Myślę ,że sprawe masz wygraną jeśli jest tak jak piszesz. Ale czy były tam inne osoby, czy nie to wiesz tylko Ty. Natomiast dobra rada - nie tłumacz się że Ci się gaz wymknął z pod kontroli, bo wtedy świadczy to o braku panowania nad pojazdem, a to juz będzie znamię wykroczenia.

 

Miałem podobną sprawę za wejście w zakręt driftem i sprawę umorzono.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest na to przepis, uwierz mi ze 3 sie znajda. Jestes niedoinfomorwany lub masz zbyt proste myslenie.

Zagrozenie zycia dla samego siebie to tez zagrozenie drogowe. Czyz nie?

A ulica mogla byc pusta a obok niej dzieci mogly grac w pilke, babcia mogla dochodzic do pasow...

Mozna gdybac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...