Skocz do zawartości

Czeskie LUŽANY k. Iczyna 27-29.08.2010


RudyXJ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.motoparty.cz/ jak w temacie, chcialbym sie wybrac tymbardziej , ze juz noga wydobrzeje wiec tak na zakończenie śierpnia było by miło. Jak bywacie na tym zlocie to piszcie swoją opinie. Pzdr :bigrazz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.motoparty.cz/ jak w temacie, chcialbym sie wybrac tymbardziej , ze juz noga wydobrzeje wiec tak na zakończenie śierpnia było by miło. Jak bywacie na tym zlocie to piszcie swoją opinie. Pzdr :bigrazz:

Będę i pokaże zło w pełnej klasie niech wiedzą że wciąż jesteśmy źli...dopadnę Cie z winem ;]

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zloty w Czechach ogólnie są OK ale "polaczków" od jakiegoś czasu już nie lubią :bigrazz:

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio impreza siada i przykro pisać, między innymi za sprawą nas samych,klimat już nie czeski a odpustowo-polski się robi :banghead:

Sam lubię ostro zakląć ale jak się już nie słyszy czeskiego tylko co sekundę k@@@a,ch@j itp. to tak jakoś

smutno się robi.

Ludzi dużo,tereny ładne,jadło ciekawe ale ostatnio potrafili ceny zmienić w trakcie imprezy co denerwowało.

Bywało lepiej ale nie jest źle ogólnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle za wjazd było 250 koron od osoby[plecak tez płaci],złotówek nie brali.Korony kupowałem na granicy w Kudowie.Na osobę brałem ok 1500 koron.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zloty w Czechach ogólnie są OK ale "polaczków" od jakiegoś czasu już nie lubią :bigrazz:

Ja sie qrwa nie dziwie , widziałem jak znajomy "spalił" kapcia na szutrze starą XJ-tą wykopując przy tym długi dół .Niestety na lini strzału było moto jakiegoś czecha , w miare nowe :icon_rolleyes:

Za taką akcję na polskim zlocie to by koleś miał kulasy połamane albo przyjechała by policja . Z czechami jakoś dało sie dogadać . Nazwy miejsca nie pamiętam (nalepke miałem na poprzednim moto) , wjazd ~40zł , pasażer 25 , browar około 3,5zeta , chyva że sie złotówkami płaciło to dużo drożej . Mysle ze na sam zlot 250zeta powino ci styknąć. Mi ktos jescze polską stówę zaj**ał , niestety byłem tak styrany ze nic nie pamiętałem.

 

Rok wczesniej byłem w Habinie (2005 koniec sierpnia) , wjazd był dużo tańszy , reszta jak wyżej tylko bufet lepszy. Jakiś czech przynósł polską wódę i se uparł żeby z nami pić , tak sie zintegrowaliśmy że przespałem na stole wszystkie koncerty . Wracając do namiotu , trafiłem na gościa który oferował rurę zielska za 5 koron , nie mogłem mu odmówić , do namiotu juz nie trafiłem. Ze względów organizacyjnych na tym zlocie wydałem tylko kilkadziesiąt koron rano , na napoje :cool:

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Habiny mam rzut beretem i byłem tam nie raz.Czesi potrafią się dobrze bawić,a nasi robić bydło.Zresztą naszych widać na każdym czeskim zlocie.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...