Skocz do zawartości

XXIII Ogólnopolski Zlot Motocykli, Krotoszyn.


Joey69
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jednak zaleciałem na chwil parę, samochodem , pijąc lecha free ale byłem, zlot jakby sie zmniejszył troche, albo teren powiększyli, dla mnie na plus rzecz jasna :) Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurr że szybciej nie zaglądałem tutaj :icon_evil: Chodziłem tam w koszulce forumowej, ale się nikt nie odezwał . Ale zlot mega udany .

 

 

 

Widziałeś 3 gości i blondynkę leżących na trawniku poza terenem zlotu (szedleś nad wodę)? Leżakowałem tam, miałem krzyknąć za Tobą, ale jakoś mi to nie wyszło. Wypadek był ostry, ale czy prawdą jest to, że gość był pod wpływem?

 

 

 

Impreza ogólnie OK, strasznie brzydkie panny na pokazie, niezłe żarcie, tanie piwo, za krótkie koncerty. Brawa dla gościa który na "stunt place" czerwoną F4 zgasił wszystkich drechów i nie robili już zbędnego hałasu. I dla wszystkich którzy przyglebili, a było ich wielu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Impreza ogólnie OK, strasznie brzydkie panny na pokazie, niezłe żarcie, tanie piwo, za krótkie koncerty. Brawa dla gościa który na "stunt place" czerwoną F4 zgasił wszystkich drechów i nie robili już zbędnego hałasu. I dla wszystkich którzy przyglebili, a było ich wielu.

 

 

Adamie, czy byłeś rozbity moze [z ekipa]na samym końcu, tzn wjeżdżając bramą głowną, jadąc do końca i skręcając w prawo na takiej polance z której było widac jezioro i pomost? [reeety, cóz za jasny przekaz].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dla wszystkich którzy przyglebili, a było ich wielu.

 

pod kiblami z soboty na niedzielę paciaka zaliczył także srebrny bandit - czy to Ty? :biggrin:

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, w Krotoszynie nie jeżdżę po zlotowisku bo za dużo tam baranów ;) Ale rozwailił mnie gość który na "stunt zone" chciał chyba starą CBR spalić gumę i zaliczył taką debilną glebę, że lałem ze śmiechu. Ogólnie nie wiem co sie dzieje, ale 3/4 palących gumę (ciągle o tym paleniu, co w tym fajnego w ogóle?) w ogóle nie potrafi tego robić. Koledzy ich trzymają, zapierają sie o krawezniki...

 

paniSylwia, czy to Tobie wymienialiśmy płyn hamulcowy?

Tak, tam byliśmy rozbici. Łaziłem w wieśniackich jamajskich spodenkach i kamizelce z żółtą naklejką na plecach (jak wszyscy od nas).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

paniSylwia, czy to Tobie wymienialiśmy płyn hamulcowy?

Tak, tam byliśmy rozbici. Łaziłem w wieśniackich jamajskich spodenkach i kamizelce z żółtą naklejką na plecach (jak wszyscy od nas).

 

 

wiedziałam! kurde, wiedziałam! nie, to nie mi zmienialiscie płyn, ale byłam rozbita niedaleko Was, prawie że obok, tyle że trzeba było iść dalej na wprost ;) nie byłam chyba w stanie Ciebie szukac, kojarzę tylko jakąś blondynkę z tą własnie naklejką na pleckach ;)

wyrózniałam sie tym, ze koło mego żółtego trójkątnego namiotu zrobili sobie smietnik :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie spotkałam dwóch kolegów z forum, z jednym nie mogłam się umówić i jakoś zleciało :P

nastepnym razem poszukam ;)

tak, spora ekipa. praktycznie wszystko od siatki to nasze, no i trochę przed. i była z nami dziewczyna w ciąży ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...