Skocz do zawartości

Ołłłłł jeeeeee ;)


oskarroza
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj zdałem egzamin na prawko kat. A (drugie podejście) ;D Pogoda nie była za sprzyjająca (deszcz...) i motocykl innej pojemności, niż powinien (Honda CBF 125, a byłem nastawiony na 100 %, że pojadę tym samym, co na pierwszym egzaminie, czyli Yamahą YBR 250), ale wszystko w miarę poszło ;] Koleś przede mną się efektownie glebnął przy hamowaniu awaryjnym, więc miałem delikatnego "stracha" przed tym zadaniem, ale poszło ok, przy delikatnej pomocy lewej nogi, bo moto się już też zaczynało na końcu kłaść ;P

Na placu raz mi zgasł na wzniesieniu (aż chce się powiedzieć "Te 125 to w ogóle nie jeżdżą! ;P ", ale za to druga próba była udana ;] ) no i zrobiłem 2 błędy w ruchu drogowym (tradycyjny błąd na jednokierunkowej i zła kolejność przy wyprzedzaniu i omijaniu [najpierw się oglądałem, potem kierunek] ) . Teraz nic, tylko opijać zwycięstwo, pamiętać, żeby tych błędów co zrobiłem na egzaminie już nigdy nie popełnić i taki sam sukces osiągnąć 16 Sierpnia na egzaminie na kat. B ;]

 

... no i poooowolutku zbierać kasę na zakup pierwszego motocykla ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze mówiąc też ;P Może z powodu pogody (deszcz non stop prawie) dali wszystkim zdającym na kat. A 125 ccm (mniej zrywne itd.). Ważne, że zdałem, bo przecież i tak pewnie pierwszy własny moto to nie będzie ani 125, ani 250 na których przyszło mi w trakcie nauki i egzaminów jechać ;P Pewnie tak jak wyżej wspomniałem uzbieram kiedyś kasę na CB 500 ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję :D i życzę szybkiego uzbierania na moto ;)

 

 

Gratki. Nie miałem pojęcia że na egzaminie kat.A można zdawać na 125ccm :eek: .

 

co jak co, ale w Lublinie tylko na 125 się teraz zdaje, chyba ze coś przez 4 miechy zmienili :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...