Skocz do zawartości

VI SSSJ.


Buber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Taaaak, Buber ma racje.

Mój taniec deszczu i zazdrości, że ja nie mogę ziścił się :icon_mrgreen: :icon_razz: :icon_mrgreen:

A tak serio to na wiosnę już mogę wpisywać się na listę.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaak, Buber ma racje.

Mój taniec deszczu i zazdrości, że ja nie mogę ziścił się :icon_mrgreen: :icon_razz: :icon_mrgreen:

A tak serio to na wiosnę już mogę wpisywać się na listę.

 

No Monter doczekałeś się plusa. Jeszcze dwa i wpier... :wink:

Tak na poważnie, ze mną jak z Jeżykiem. To znaczy rozdarty jestem.

Mokro i blisko zera to dalekie od przyjemności, a na spacery po górach tym bardziej. Sam nie wiem :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) bynajmniej na północy

 

AAAA..! nie zdzierżyłem!

 

w temacie: zgadzam się, że jak nie będzie dobrej pogody, to po prostu te paręset km mogą zepsuć przyjemność z wizyty

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to robimy tak:

Ja w chacie na łykent i tak jestem, więc dla mnie OK. Kto chce przyjechać, niech się wpisze w czwartek wieczorem na forum, żebyśmy wiedzieli ile ludzi, co i jak przygotować, etc.

Oby pogoda była, ale z drugiej strony, bez napiny :) W końcu ma być miło, nie ?

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też odpuszczam, dziś z powodu irytacji na kapcia w furmance przyjechałem na roboty skutrem i pogoda wybiła mi ze łba koncept wyjazdu skutecznie :/

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka,

 

Wcale bym się nie ździwił jakbym rano za oknem śnieg zobaczył :).. ... odpuszczam.. ale sobota w południe zapowiada sie pięknie.,. szkoda że o jeden dzień ta poprawa pogody się nie przesuneła.

 

 

Pozdrowienia i mam nadzieje że wiosenny termin minie się z sesjami na zajęciach i będę mógł podjechać :).

 

 

Tak więc trzymajcie się ciepło i do zobaczenia. Pozdrawiam.

Edytowane przez AdBar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki, no to zasadniczo widzę że odbój. Grzesiek - zaglądaj, jesteśmy w chacie.

Bydgoszcz - co z wami chopaki?

 

No i spoko, odbijemy sobie to na wiosnę. Będę tym razem, termin obgadamy w zimie (bo jak zwykle planujemy Mazury :D :D )

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...