Skocz do zawartości

Mój drugi motocykl.


Rekomendowane odpowiedzi

800 gorsza od 750? w sumie coś w tym jest F3 lepiej będzie okiełznać chyba.

chodziło mi o gorszą pod względem stanu technicznego, wiadomo, że dobra 800 będzie droższa od dobrej 750 ale można dorwać 800 do drobnego podszykowania w cenie igielnej 750, kumasz ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile osób w tym kraju faktycznie ma jaja żeby przyznać się sobie, że ma się nasr*ne we łbie ? :wink:

 

 

Ja mam :icon_mrgreen: Jedno i drugie :icon_mrgreen: Przedwczoraj o mało nie wydzwonilbym w korek który się stworzył znienacka na obwodnicy pod Gdynią :rolleyes: Dohamowałem właściwie już pomiędzy samochodami, między ciężarowym i osobowym - z czego kolo w osobówce (nie pamiętam, co to było, jakieś małe białe) przytomnie zjechał max na lewo robiąc mi wolny środek, w który celowałem hamując. Szacun dla kierowcy puszki :notworthy: za obserwację zwierciadeł, reflex, prawidłową reakcję :notworthy: Prawdopodobnie uratował moje zdrowie (a może i życie) i sprzęt :notworthy: Skończyło się na szczęście na swądzie spalonej gumy (mojej). Szczęśliwie parę dni temu założyłem nowe kapcie (Metzeler Tourance), dzięki czemu było trochę bieżnika do łapania asfaltu. Poprzednie łysole ślizgały się już przy byle okazji...

Wtedy (i podtrzymuję :icon_mrgreen: ) to sobie pomyślałem, że trochę przegiąłem. Zazwyczaj takie sytuacje określa się dość zwięźle: "więcej szczęścia niż rozumu..." :rolleyes: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o gorszą pod względem stanu technicznego, wiadomo, że dobra 800 będzie droższa od dobrej 750 ale można dorwać 800 do drobnego podszykowania w cenie igielnej 750, kumasz ??

 

Łapie :biggrin: 800tka to tylko jak coś 800Fi. V-teca lepiej se odpuścić. Pozatym to już cena inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz F4i.

Masz wybor sporta i nie sporta zalezy jaka chcesz wygode dla plecaka.

Jezdzi fajnie i sie nie psuje.

 

Taaa tylko kup f4i do 8k pln :P

 

Za ta kase to albo fazer albo thundercat.

 

VFR 750 tez sie zmiescisz z kasa ale powyzsze latwiej opanowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę. Cebry oddają moc w sposób bardzo przewidywalny. Jak ktoś ma poukładane w głowie to i na pierwsze moto się nada, a po ninji 250 to w ogóle bez problemu. Najlepiej się przejechać. Wtedy już nie będzie żadnych wątpliwości.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

może wstrzymaj się trochę... ile zostało jeszcze z tego sezonu...

zrobi się jesień motorki trochę spadną z ceny a i często można dorwać coś co już komuś się znudziło.

Kwota trochę mała, kupując moto za 8 000zł musisz patrzeć przede wszystkim na stan techniczny.

Ja bym wybrał kilka moto takich jak CBR F3, Cata i fazera z Yamahy, vfr, gsxfa ( zależy czego sam oczekujesz od moto ) ... pojeździł, oglądał.

Nie napalając się na żaden z tych - kupił ten, który będzie w lepszym stanie.

 

Odpuścił bym okazje cenowe np. R6 za 8000zł ... bo kupisz szrota i nie dojdziesz z nim do ładu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że mu tego litra wyperswadowaliście... Ja latam na 600 i na 250 2T w terenie i nie wiem jak można zaczynać od litra.

Pozdrwo

Jak to nie wiesz; trzeba mieć trochę rozsądku. :banghead:

Swoją drogą dość rzadko spotykany przypadek na forum, ktoś zmienił zdanie co do planowanego zakupu moto. I bardzo dobrze :clap:

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie wiesz; trzeba mieć trochę rozsądku. :banghead:

Swoją drogą dość rzadko spotykany przypadek na forum, ktoś zmienił zdanie co do planowanego zakupu moto. I bardzo dobrze :clap:

 

Taaa zwłaszcza jak ma się 19 lat :icon_mrgreen:

dobrze, że się posłuchał, bo siedząc na sprzęcie trudniej jest już się opanować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przepraszam, że nie odpisywałem tyle czasu w temacie- miałem problem z internetem.

W tym sezonie już motocykla nie kupię. Co do kwoty, jaką dysponuję. Chyba się nie zmieni. Zaczynam studia i jest masa wydatków. Mam odłożone prawie 8k na motocykl i postanowiłem, że nie będę ich ruszał. Ale jeszcze coś dołożyć do tej kwoty będzie bardzo trudno.

Mówicie, że litr jest za duży na mnie. Zgadzam się. Nie czuję się jeszcze stu procentowym motocyklistą. Jeżdżę 2 sezony ( i też z małymi przerwami ). Chciałbym raczej ucelować jakąś 600 ccm.

Będę patrzył przez zimę za modelami, które zaproponowaliście. Może uda mi się kupić coś fajnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...