Skocz do zawartości

Szukam chętnych na kurs doskonalenia jazdy w CSP


-lisio-
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak w tytule. Szukam chętnych na kurs doskonalenia techniki jazdy w CSP Legionowo. Kurs prowadzony przez instruktorów policyjnych. Koszt kursu to 4500 zł do podziału na uczestników. Szukam motocyklistów najlepiej z niezbyt długim stażem na dwóch kołach. Kurs ma się odbyć w weekend- dwa razy po 6 godzin. Jeździmy na własnych motocyklach. W tym temacie jest relacja uczestnika kursu http://www.lublin.riders.pl/forum/viewtopi...a6e844264786e80 . Chciałbym zebrać ok 12 motocykli. Na razie pewnych mam dwa. Prawdopodobnie najprędzej da radę coś zorganizować we wrześniu albo październiku. Chętnych proszę o wpis w temacie, jak zbiorę liczbę 12-15 osób będę coś ustalał ostatecznie. Pozdrawiam. Marcin

Edytowane przez -lisio-

jazda motocyklem to najprzyjemniejsze co można robić w ubraniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że mogę się wstępnie zadeklarować. CSP mam bądź co bądź po sąsiedzku :bigrazz: Co prawda trochę czasu jeszcze jest do września/października, ale na chwilę obecną, biorąc pod uwagę kwotę jaką podałeś w podziale na ilość motocykli - jestem na tak. Dawaj znać co i jak.

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli na razie jest pięciu w porywach do siedmiu ;) . Jak w takim tempie będą się zgłaszać ludzie to jutro najdalej pojutrze zamykamy listę ;) a potem będziemy śmigać jak ten gliniarz z filmiku

Edytowane przez -lisio-

jazda motocyklem to najprzyjemniejsze co można robić w ubraniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś ewentualnie napisać co będzie zawierał ten kurs ? W sensie jakie elementy techniki jazdy będą ćwiczone...

Naprawdę nie wiem dokładnie co będzie ćwiczone. Sam jestem tzw. leszczem i co by nie był na pewno coś wyniosę z zajęć ( choćby pachołek :biggrin: ) Z relacji uczestnika zawartej w pierwszym poście wynika, że trenowane mają być między innymi:

" ...ćwiczymy slalom, hamowanie, ruszanie, szybkie i wolne winkle z piaskiem lub bez, awaryjne hamowanie z ominięciem przeszkody, redukcje przed zakrętami, optymalny tor jazdy itd...."

To tyle na razie. Rozmawiałem wczoraj z instruktorem i może da radę nawet zrobić kurs w ostatni weekend sierpnia. Musi jeszcze sprawdzić terminy

jazda motocyklem to najprzyjemniejsze co można robić w ubraniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lisio, a jaka jest maksymalna ilość motocykli, któa może wziąć udział w tych warsztatach? Rozmawiałęś z instruktorem na ten temat? Chodzi o to, żeby wypośrodkować jakość szkolenia (żeby nie było tak, ze instruktor będzie w stanie poświęcić 1 osobie 5 minut) z jego kosztem - im więcej osób, tym mniej wyjdzie na głowę :bigrazz:

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lisio, a jaka jest maksymalna ilość motocykli, któa może wziąć udział w tych warsztatach? Rozmawiałęś z instruktorem na ten temat? Chodzi o to, żeby wypośrodkować jakość szkolenia (żeby nie było tak, ze instruktor będzie w stanie poświęcić 1 osobie 5 minut) z jego kosztem - im więcej osób, tym mniej wyjdzie na głowę :bigrazz:

Przed chwilą rozmawiałem z instruktorem. Wg niego optymalna liczba motocykli to 15. Ma być trzech instruktorów. Jak będę znał konkretny termin a będzie to prawdopodobnie dziś po południu zaczniemy robić listę uczestników. Przy 15-tu motocyklach to koszt ok 300 zł na łeb za 12 godzin, tak więc raczej po taniości wychodzi :biggrin:

 

jazda motocyklem to najprzyjemniejsze co można robić w ubraniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...