Skocz do zawartości

Szukam chętnych na kurs doskonalenia jazdy w CSP


-lisio-
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja zdaje się będę miał kłopot z pojawieniem się na kursie - moja erka dziś uległa dewastacji, dzięki koledze który wypadł z zakrętu, dobrze że jemu poza potłuczeniami i zwichniętym barkiem nic nie jest. Jest szansa że uda mi sie pożyczyć Honde Shadow na jakieś 2 tyg, ale nie wiem jak będę na tym jeździł bo całe życie jednak na ścigaczach... Szlag by to...

Klej sprzęta może zdążysz, jest jeszcze ponad tydzień. Jednak co na swoim to na swoim. spotkanie jutro o 19:00 jak najbardziej aktualne

 

jazda motocyklem to najprzyjemniejsze co można robić w ubraniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu w Lublinie ? Niedaleko Wawy, zresztą nie chce mi się o tym gadać bo wpieniony jestem konkretnie...

Hero, w razie co wpadaj dziś do 2oo, jak nie znajdziesz "motocykla zastępczego" lub kogoś na swoje miejsce oddam Ci dziś zaliczkę. A maszyny szkoda :icon_evil:

jazda motocyklem to najprzyjemniejsze co można robić w ubraniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdążyłbym wpaść, ale pojawił się problem z moto :banghead: .

Zaczynam więc OT: Jadę sobie po południu w olbrzymich korkach (więc jazda między puchami jest trochę spowolniona) i widzę, że temp. silnika wzrosła do 4 kresek (zawsze są dwie, przy dużym pałowaniu trzy). Patrzę, a w zbiorniczku wyrównawczym płynu chłodzącego przyrosło pod korek i zaczyna wężykiem pod moto wywalać. Obserwacje są takie: jak mój DL1000 działa na wolnych obrotach to zaczyna się grzać i wywalać płyn ze zbiorniczka wyrównawczego. Jak zacznę robić przygazówki to poziom wraca do normy. Wentylator się normalnie włącza... Śladów oleju w zbiorniczku nie mam. Co to może być?

 

Edytowane przez Maro78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej aktualna lista osób od których otrzymałem wpłatę zaliczki:

1.-lisio-

2. FIDEL

3. tango

4. SCREECH

5. MARO78

6. HERO

7. Mietek

8. Krzywer

9. OVVERO

10. Kasia11

11. święty

12. ArturXJ

13. TOMEK J

14. pawelekmal

15. ovvero2

 

Tak więc jak widać prawie wszyscy są. Brakuje jeszcze dervozavilusa ale i tak jest dobrze. Jak dervozavilus dopisze to "za jego" pójdziemy do baru "U Sierżanta" żeby podyskutować o kursie i w ogóle. Pozdrawiam i do zobaczenia w następną sobotę na kursie

Edytowane przez -lisio-

jazda motocyklem to najprzyjemniejsze co można robić w ubraniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdążyłbym wpaść, ale pojawił się problem z moto :banghead: .

Zaczynam więc OT: Jadę sobie po południu w olbrzymich korkach (więc jazda między puchami jest trochę spowolniona) i widzę, że temp. silnika wzrosła do 4 kresek (zawsze są dwie, przy dużym pałowaniu trzy). Patrzę, a w zbiorniczku wyrównawczym płynu chłodzącego przyrosło pod korek i zaczyna wężykiem pod moto wywalać. Obserwacje są takie: jak mój DL1000 działa na wolnych obrotach to zaczyna się grzać i wywalać płyn ze zbiorniczka wyrównawczego. Jak zacznę robić przygazówki to poziom wraca do normy. Wentylator się normalnie włącza... Śladów oleju w zbiorniczku nie mam. Co to może być?

Ja tam się nie znam, ale na logikę jeśli chłodzenie wraca do normy przy wyższych obrotach, to może coś z pompą?

Niech ktoś mnie poprawi jeśli się mylę.

Ale to chyba fatum jakieś wisi, bo jechałem wczoraj na spotkanie w 2oo i mi przestał palić na 1 cylindrze (1 z 2 :bigrazz: ). Właśnie ide zaglądać o co kaman. Oby nam panowie maszyny na kurs dopisały, bo jak tak dalej pójdzie, to kiepsko to widzę :biggrin:

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...