Skocz do zawartości

Chopper, a korki


Dźwiedziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siłka już jest w moim planie zajęć od pewnego czasu ;D

 

Plany siłki nic nie dadzą. Mama nie uczyła Cię w dzieciństwie? Synku jak będziesz jadł mięsko to będziesz duży i silny? :biggrin: Do tego siłownia, ogól się na łysko a twarzy nie gol przez kilka dni. Postaraj się nie spać zbyt długo w nocy, popij trochę i wtedy na kacu, przemęczony i niedospany będziesz miał nie tęgą minę na widok której wszyscy zjadą Ci z drogi. :buttrock:

 

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plany siłki nic nie dadzą. Mama nie uczyła Cię w dzieciństwie? Synku jak będziesz jadł mięsko to będziesz duży i silny? :biggrin: Do tego siłownia, ogól się na łysko a twarzy nie gol przez kilka dni. Postaraj się nie spać zbyt długo w nocy, popij trochę i wtedy na kacu, przemęczony i niedospany będziesz miał nie tęgą minę na widok której wszyscy zjadą Ci z drogi. :buttrock:

Mięsko też, codziennie pół świniaka i dwa kuraki z piórami :P

Może nawet pracować nie będę musiał z takim imidżem (hmmm.... gdzie ja miałem golarkę...) :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździłem niedawno Shadowką, teraz jeżdżę do pracy MidnightStarem i nie mam problemów między autami

rzadko się zdarza, żeby ktoś mógł śmignąć skuterem, a ja żebym został między puszkami...

 

mam moto z nisko umiejscowionym środkiem ciężkości, więc stosunkowo łatwo się przeciskam między samochodami - łatwo mi przechylić moto i przejść lusterkiem pod lusterkiem auta, mimo że moto ma ponad 300kg

 

owszem, niełatwo jest wcisnąć się między stojącymi autami i zmienić "międzypas", bo moto długie i niespecjalnie zwinne, ale dlatego z daleka wyglądam jak się ma sytuacja przed światłami, gdzie stoją katamarany luźniej, gdzie jest więcej miejsca, gdzie duże auto ciężarowe, autobus, itp

 

 

 

 

 

 

Czy przeciskanie się chopperem między katamaranami w korkach stanowi jakiś problem? Czy jakieś modele radzą sobie z tym lepiej/gorzej?

 

Na razie znam tylko radę, że lusterka powinny przechodzić nad lusterkami osobowych, a pod dostawczych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno mniejszy zazwyczaj będzie zwinniejszy - nie zawsze ale sądzę że w wielu przypadkach. Bo lżejszy i krótszy więc zwinniejszy. Do ciśnięcia na wprost możesz mieć cokolwiek byle auta stały szeroko ale juz ze zmiana pasów zwłaszcza na minimalnej prędkości jest ciężej. Powiem że na Warriorze znacznie ciężej sie lawiruje między autami niż na VT600 ale da sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

ogól się na łysko a twarzy nie gol przez kilka dni

 

bez kasku raczej się nie jeździ więc łysego ciężko dostrzec :biggrin:

 

ale co tam ...

jak przejdzie kierownica i lusterka to gmole i sakwy też pójdą

ja swoim DS650 daję rade :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja się podepnę pod temat...

 

jak dla mnie nie ma problemu z jazdą w korkach... mam bardzo szeroką kierownice (na zdjęciu z lewej widać) i czasami przechodzę na żyletki...

jak jest większy korek to zazwyczaj troszeczkę gazu na sprzęgle, żeby wszyscy słyszeli że jadę i zazwyczaj większość się odsuwa....

 

czasami znajdzie się jakiś idiota, który drzwi akurat otworzy, albo zajedzie Ci drogę...

 

miałem kiedyś taką sytuację trasa żory - wisła...

lecieliśmy na zlot do żywca korek z dwóch stron...

jedziemy środkiem ekipę ja jechałem mniej więcej w środku...

w pewnym momencie jakiś palant wybija się puchą na środek ... ledwo co w niego nie dupnęłem, a chłopaki za mną jechali i też by się poskładali...

-ja mu mówię przez tą jego otwartą szybę co ty palancie robisz?

- a on że korki dotyczą wszystkich....

 

myśle sobie ty gnoju, zsunąłem chustę w dół zostawiłem trochę śliny na jego twarzy i tapicerce w środku i pojechałem sobie dalej, a gość coś tam się wygrażał przez to okno…

 

tak trzeba takich gnojków traktować...

 

przyczepności i szerokości!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

i ja się podepnę pod temat...

 

jak dla mnie nie ma problemu z jazdą w korkach... mam bardzo szeroką kierownice (na zdjęciu z lewej widać) i czasami przechodzę na żyletki...

jak jest większy korek to zazwyczaj troszeczkę gazu na sprzęgle, żeby wszyscy słyszeli że jadę i zazwyczaj większość się odsuwa....

 

czasami znajdzie się jakiś idiota, który drzwi akurat otworzy, albo zajedzie Ci drogę...

 

miałem kiedyś taką sytuację trasa żory - wisła...

lecieliśmy na zlot do żywca korek z dwóch stron...

jedziemy środkiem ekipę ja jechałem mniej więcej w środku...

w pewnym momencie jakiś palant wybija się puchą na środek ... ledwo co w niego nie dupnęłem, a chłopaki za mną jechali i też by się poskładali...

-ja mu mówię przez tą jego otwartą szybę co ty palancie robisz?

- a on że korki dotyczą wszystkich....

 

myśle sobie ty gnoju, zsunąłem chustę w dół zostawiłem trochę śliny na jego twarzy i tapicerce w środku i pojechałem sobie dalej, a gość coś tam się wygrażał przez to okno…

 

tak trzeba takich gnojków traktować...

 

 

przyczepności i szerokości!

 

Jakoś plucie trąca mi pisakownicą - ale lata już może mam takie. Wole dać w ryj, klasycznie.

:flesje:

JEEEEEEEEEEEEEEEEECHAĆ !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....zsunąłem chustę w dół zostawiłem trochę śliny na jego twarzy i tapicerce w środku i pojechałem sobie dalej, a gość coś tam się wygrażał przez to okno…

 

tak trzeba takich gnojków traktować...

No cóż, chwila radochy dla Ciebie i wsporo wyrządzonej szkody innym motocyklistom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...