Skocz do zawartości

Chopper, a korki


Dźwiedziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy przeciskanie się chopperem między katamaranami w korkach stanowi jakiś problem? Czy jakieś modele radzą sobie z tym lepiej/gorzej?

 

Na razie znam tylko radę, że lusterka powinny przechodzić nad lusterkami osobowych, a pod dostawczych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

promień skrętu jest zazwyczaj problemem i ogólnie mówiąc "prowadzenie"

wbrew pozorom np heritage duuużo lepiej idzie mieście niż np. marauder

 

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przeciskanie się chopperem między katamaranami w korkach stanowi jakiś problem? ch.

 

Generalnie nie.

Jak sie nastawisz ze czasami trzeba troszke poczekac az Ci koles w puszce ustapi, dac po garach pustymi wydechami i pogonic klaksonem to spoko :crossy: :buttrock:

No i jak masz kiere szersza niz 130 cm to juz moze byc maly problem :icon_mrgreen:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie nastawisz ze czasami trzeba troszke poczekac az Ci koles w puszce ustapi, dac po garach pustymi wydechami i pogonic klaksonem to spoko

A jak nie będziesz miał motura obwieszonego zbędnym złomem i frędzlami to nie będziesz musiał czekać tylko wszędzie się wciśniesz.

Bo fabrycznie taki chopper to jest wąski tylko nie każdy o tym wie... :D

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli duży może więcej... szkoda, ale mam nadzieję, że niedługo się to zmieni :)

 

Nom. Duży może więcej. Jeżdżę HD Electra Glide, cisnę w korkach bez problemu. Zeszłego sezonu objechałem w korku gościa na 1000RR. Przez 3 zestawy świateł prowadziłem. :icon_mrgreen: Gość się czegoś obawiał, wahał, albo nie potrafił. Kwestia nawyków i trzeba wiedzieć co obserwować w korku żeby nie wtopić. Moim moto fajno się jedzie w korku - ludzie widzą/słyszą takie bydle to kombinują, kierują, zjeżdżają...i zamykają okna. :icon_twisted:

 

 

z tego co wiem to chopper nigdy nie był "fabrycznie" :icon_mrgreen:

 

Słuszna uwaga. :clap: Te "fabryczne" to są SOFT CHOPPERY. :icon_mrgreen:

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przeciskanie się chopperem między katamaranami w korkach stanowi jakiś problem? Czy jakieś modele radzą sobie z tym lepiej/gorzej?

 

Na razie znam tylko radę, że lusterka powinny przechodzić nad lusterkami osobowych, a pod dostawczych.

Ja na swojej Penerze:

http://otomoto.pl/honda-shadow-vt700-vt-70...e-M2120307.html

Nie mam problemów...

 

 

Jak widać, za 6900PLNów również i Ty możesz takowych nie mieć :bigrazz:

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie.

Jak sie nastawisz ze czasami trzeba troszke poczekac az Ci koles w puszce ustapi, dac po garach pustymi wydechami i pogonic klaksonem to spoko :crossy: :buttrock:

No i jak masz kiere szersza niz 130 cm to juz moze byc maly problem :icon_mrgreen:

To dołączam miarkę do zestawu oglądania motocykli przed zakupem :P

 

ale jak masz "wygląd" to od razu przepraszają i zjeżdżają

Siłka już jest w moim planie zajęć od pewnego czasu ;D

 

...... Hmmmm i nie kazdy takiego widział :icon_mrgreen:

Motocykl - UFO? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...