Skocz do zawartości

Za którym razem zdaliście prawko


jarameb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

B-> Teoria za 1 -> jazda za 6 ;] :D wiem wstyd :D
A-> Teoria za 1 -> jazda za 2 :] :D z tego co słyszałem po egzaminie na kat "A" to bolesna prawda jest taka, że jak wyjedziesz na miasto masz zdane na 95% ;] powodzenia wszystkim nowym zdającym ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

A i B za pierwszym. Maluchem i WSK 175, ale to było jakieś 24 lata temu , więc nie ma sie czym chwalić. Teraz jest dużo ciężej. Mój syn już dwa razy podchodził do praktyki z B i negatywnie. Nie wiem czy dzisiaj zdałbym za pierwszym na sam. os. i na motor... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A2 za trzecim. Nie ma się co o tej paradzie dla cyrkowca wypowiadać :) Za pierwszy razem oblałem, bo nigdy motocykla jaki był w WORD nie tykałem, szkoliłem się na XJ6, za drugim podejściem egaminator stwierdził, że przy przeszkodzie niby wjechałem gmolem na pachołek, lecz ten stał tak jak był. A za trzecim razem już wyszło na luzie, po prostu przyszedłem tak jakbym sobie miał te figury robić w szkole jazdy. Plac był stresem nadal małym, ale na mieście to już czułem się jak w domu.

 

Na B może kiedyś zrobię, ale nie jestem w stanie zaakceptować puszki i twierdzę, że tym się nienaturalnie jeździ. Wolę mieć sprzęgło w ręce, hebel także i zmianę biegów w nogach i możliwość zmieszczenia się wszędzie ;)

 

No i nie potrzebuję puszki, bo ani nic nie wożę prócz plecaka, a tym bardziej wydawać na paliwo, bo pedałuję na rowerze. A jak nastanie zima to mam komunikację "wiejską".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A - 31 lat temu za 1 razem, B - 3 lata temu za 2 razem - egzaminator może i puściłby mnie za 1 razem ale stwierdziłem że nie będę robił z siebie nieudacznika.

 

31 lat temu egzamin był bardzo prosty - ósemka z wyciąganiem lewej lub prawej ręki, start i zatrzymanie.

 

Wtedy był prosty - ale trwa do dzisiaj...a niektórzy o tym zapominają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i B za pierwszym ale to były inne czasy :blink: tak jak pisze minolcia, dodam tylko..... że pamiętam jak na egzaminie dali nam moto już z hydraulicznymi hamulcami nie trudno sobie wyobrazić co się działo :biggrin: a i była to chyba jakaś V (bdb hamowanie silnikiem ).

Także ogólnie kto się nie wywrócił wtedy to zdał :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...