Skocz do zawartości

Honda CBR 900 rr limied edition 1999r


Rekomendowane odpowiedzi

Kamikazze, Evoblade z tego co wyczytałem już dawno dawno temu to nie żadna oficjalna produkcja Hondy. Zapaleni na punkcie Blade'a angole ją wyprodukowali i z tego co wiem i czytałem to nie jest to oficjalny wypust Hondowski. A poza tym, nawet jeśli jego kolega ma Evoblade'a to gratuluję zasobności kieszeni :biggrin:

 

Proszę:

 

http://www.jbdesignonline.co.uk/fireblade/pages/evo.html

 

Każdy z nas może mieć Evoblade'a :wink:

 

Gdzieś na forum to już się przewinęło, zupełnie inne info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamikazze, Evoblade z tego co wyczytałem już dawno dawno temu to nie żadna oficjalna produkcja Hondy. Zapaleni na punkcie Blade'a angole ją wyprodukowali i z tego co wiem i czytałem to nie jest to oficjalny wypust Hondowski. A poza tym, nawet jeśli jego kolega ma Evoblade'a to gratuluję zasobności kieszeni :biggrin:

 

Proszę:

 

http://www.jbdesignonline.co.uk/fireblade/pages/evo.html

 

Każdy z nas może mieć Evoblade'a :wink:

 

Gdzieś na forum to już się przewinęło, zupełnie inne info.

 

Mi tam ryba, pokemon to pokemon i tyle :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Evo to był taki offtop :) Jak będziesz miał okazję poprosimy zdjęcia. A silnik z tamtych zdjęć już na dzień dobry wygląda na fabryczny. A fabrycznie na pewno w takiej wersji nie wychodziły.

 

Koleś się pewnie nawipe*dalał białego i świruje.

 

Zaproś do tematu :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, tylko co z Doohan Limited Edition V0005 ma evoblade????

 

Ogarnij mocowania silnika (na belce ramy jakieś 30cm od główki) czy wyglądają jak przespawane. Przy swapie silnika na XX ( trza było je, o ile dobrze pamiętam)przespawać.

 

Yuby do SC28 mono z VFR750 podchodził bez większych przeróbek.Mocowanie amora też pasowało. Na SP Ernest wsadził do 900RR monowahacz z RC36I....ekipa z PJP zrobiła kilka takich przeróbek, budując streety i przy opisie któregoś z nich w ŚM stwierdzili,że wszystko prosto podchodzi, wymaga tylko dotoczenia dystansów.

 

W sumie fajny pomysł na jesienne wieczory: przód z SP2 + rama z plastikami SC28 (pierwsze roczniki) + piec z gaźnikowego XXa + tył z RC36II z felgą z RC36I :)

Oryginalny lakier, progresywne sprężynki, dobry amor z tyłu, kilka pierdół, tłumik Jardine wypuszczony a-la MOTO GP, dobry amor skrętu, nakładka na tylne siedzenie, albo jednoosobowy, racingowy tył i w efekcie "wilk w owczej skórze" ;)

Edytowane przez DEALER

93!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle,ze FireStorm miał monowahacz z VFR800 (obydwa mają seryjny wahacz łożyskowany w bloku silnika a nie w ramie, jak SC28/33 czy RC36 I/II). Przypuszczam,że ten z 800tki podejdzie do f4/f4I, ale to tylko intuicja ;)

 

W kazdym razie takie tematy - fajne puzzle prawie plug&play ;)

 

 

93!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszystko co chcemy wiedziec o Evoblade

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YUBY, ale to co przytoczyłeś z forum fajera nie wyjaśnia tego T, bo skoro moto jest z 1999r. to powinno być CBR900RRX a jest T.

 

Bo RRT oznacza 1996 :D Jeszcze z tego wyjdzie jakiś "niebity" składak po kradziejce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...