Skocz do zawartości

Osiągi exc 200 yz 250 2T


Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Mam pytanie bo dzisiaj jeździłem na yz 250 kolegi i się troche tego przestraszyłem szczerze mówiąc. Tak planuje exc 200 ciągle kupić no i osiągi są podobne? Bo jak tak to ja zamierzam troche na tor wypady robić no i nie utrzymam tego jak to ma takiego buta. Jak narazie to siedziałem na tym exc bo koleś z komisu nie chciał mi sie dać przejechać nawet po placu bo prawka nie mam.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci, że odpuść sobie raczej 250 jak chcesz też tor odwiedzać. Ja po przerwie od jeżdzenia kupiłem sobie Cr 125 i powiem ci, że uczyć się musze wszystkiego od nowa a mocy nie ogarniam jak narazie. Sam brałem pod uwagę 250 a teraz sądze, że dobrze zrobiłem bo by na torze czy jakiejś żwirowni taka ćwiartka sponiewierała i tyle z jazdy by było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha. Musze sie jeszcze zastanowić. A części do 200 nie ma chyba zbytnio np na allegro jest mało na necie też.

Chyba źle szukasz cześci jest full.Kupisz nawet najmniejsza śrubke, owiewki tak samo, a że ceny są troche wysokie to juz inna sprawa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha.

Jak bym po polnych chciał śmigać to 250 bym brał ale jak jeździłem na yz 250 2T to ledwo co na polniakach to trzymałem a co dopiero na torze. Chce hard enduro bo do lasu troche czy po polnych a na 4T nie mam kasy. 125 niechce brać bo coś myśle że mi się znudzi po sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jedna przejazdka na danym motorze tez nie da mu odpowiedzi czy ten motor bedzie dla niego odpowiedni, racja ze 250 moze na początku przestraszyc ale po jakims czasie docenisz jej moc, bo jezeli chcesz jezdzic crossem po lesie czyli uprawiac bardziej enduro niz motocross to 250 bedzie lepsza a jezeli chcesz na torze to bierz 125 , sam gdy zmienialem aprilie rx 125 na ktm sx 125 i gdy sie nim przejechalem to był dla mnie kosmos ale po miesiącu żałowałem że nie kupilem 250 bo brakowało mi troche mocy, ale jeżdzę głownie po lesie, tylko czasami tor. :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już mówiłem właśnie przeczuwam że 125 mi się znudzi więc coś ciut mocniejsze;p

A co do exc to są one jakoś awaryjne bardzo ? bo z tego co słyszałem o 125 i 200 to to że się nie sypią zbyt często.

Edytowane przez matys210
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...