Skocz do zawartości

Ręczna ściągarka do opon.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Monter - gdzie zmieniasz opony , ze masz montaz w cenie? (jaki warsztat?)

Musze laczki zmienic, a chcä w warsztatach za 2xDunlop K555 + detki i robocizne od 325€ do 414€.

Pozdro

Ja zmieniam w KLIK

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A więc...

 

BEZNADZIEJNY KU*WA SYF :icon_exclaim: Ściągarka jest tak beznadziejna, że rzygać się chce :icon_exclaim: Tak popie*doliłem tylną felgę, że chyba będę płakał :icon_evil: :banghead: Najgłupszy zakup w moim życiu.

 

Tym się po prostu nie da ściągnąć opony. w ogóle jest za mała. W pi*du ze syfem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc...

 

BEZNADZIEJNY KU*WA SYF :icon_exclaim: Ściągarka jest tak beznadziejna, że rzygać się chce :icon_exclaim: Tak popie*doliłem tylną felgę, że chyba będę płakał :icon_evil: :banghead: Najgłupszy zakup w moim życiu.

 

Tym się po prostu nie da ściągnąć opony. w ogóle jest za mała. W pi*du ze syfem!

 

Da się i to w miarę szybko ale trzeba sporo potrenować i nie zapominać o osłonkach na ranty felgi które należy osobno zakupić. Najważniejsza jest cierpliwość i "nic na siłę".

 

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze, rant tego gówna zdaje mi się powinien opierać się na rancie, jednak felga "wpada" do środka, nie zauważyłem, że wystające śruby ocierają się o felgę... Mam wrażenie, że to nie pod ten rozmiar felgi jest obręcz ściągarki.

 

Dlatego pisałem o cierpliwości. Na początku należało delikatnie przymierzyć do felgi i powinno się opierać na zatoczeniu felgi, ośka centrująca nie pozwala na jej przesuwanie.

 

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego pisałem o cierpliwości. Na początku należało delikatnie przymierzyć do felgi i powinno się opierać na zatoczeniu felgi, ośka centrująca nie pozwala na jej przesuwanie.

 

No właśnie nawet ta ośka centrująca jest do dupy bo trzeba ją dodatkowo gruuuubo czymś owijać, żeby koło nie było luźne.

 

Jak będę miał chwilę, zrobię zdjęcia.

 

PS. Piotrze, jak byś zobaczył to ścierwo, zdanie byś zmienił :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No właśnie nawet ta ośka centrująca jest do dupy bo trzeba ją dodatkowo gruuuubo czymś owijać, żeby koło nie było luźne.

 

Jak będę miał chwilę, zrobię zdjęcia.

 

PS. Piotrze, jak byś zobaczył to ścierwo, zdanie byś zmienił :wink:

Nie jesteś pierwszym naciągniętym piękną reklamą i malutkim zdjęciem- taki jest urok netu.

 

Masz rację ale już zakupiłeś i teraz są dwa wyjścia :

1.Komisyjnie zniszczyć dokumentując i opublikować fotki w necie

2.Przystosować do własnych potrzeb (dużo czasu i kilka elementów trza dorobić)

 

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie przystosowywać nie będę :) Jutro zaczynam obdzwaniać zakłady lakiernicze :wink: Mam nauczkę na przyszłość :banghead:

 

Nigdy, ale to nigdy już nie będę próbował zmieniać opon na własną rękę.

 

Ale zdjęcia zrobię, opiszę, sami zobaczycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś pierwszym naciągniętym piękną reklamą i malutkim zdjęciem- taki jest urok netu.

 

Masz rację ale już zakupiłeś i teraz są dwa wyjścia :

1.Komisyjnie zniszczyć dokumentując i opublikować fotki w necie

2.Przystosować do własnych potrzeb (dużo czasu i kilka elementów trza dorobić)

Przychylam, się do pkt 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...