Skocz do zawartości

Dziwna sprawa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzisiaj złapałem gwoździa w tylną oponę. No nic, wyjąłem koło, postawiłem moto na asfalcie na wahaczu (śpieszyłem się i nie mam centralki), foto: http://b62.grono.net/216/35/gallery-100088116-500x500.jpg. Wsadziłem, zmontowałem a tu przednia guma flak. Napompowałem, trzymało 3 minuty i znów. Nie wiem co jest, jutro znowu czeka mnie wizyta w wulkanizacji. Natomiast wychodzę z pytaniem: czy przyczyną rozdupcenia dętki może być położenie mojego GNX-R w taki sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurrrr bo już nie wiem co może być przyczyną, no normalnie wszystko było elegancko i teraz nie wiem. Gwoździa w tył złapałem wyjeżdżając ze stacji diagnostycznej na 1 Stycznia (przestroga), ale przód był w najlepszym porządku. Moto cały czas trzymam na tym podwórku, spokojne powiślańskie podwórko.

Edytowane przez Wiesuaf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale ja nie o to pytam :D Gwóźdź też był jakiś dziwny, bo wbity pod kątem prostym w oponę (jakby go ktoś kutwa wyszczelił) i do tego bez główki, zaostrzony z dwóch stron. A przednie było super, dętka zmieniana tydzień temu na nowiusieńką. A powietrze zeszło natychmiastowo, wyjeżdżając po piachu było ok, na skrzyżowaniu już poczułem że jest nie tak jak trzeba. No a wracając do tematu, to wygląda na to że czeka mnie kolejne 70 złotych na naprawę. Kurrrrrrrrrr

Edytowane przez Wiesuaf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam go tam rok prawie nieprzerwanie. Nie odpalam nigdy w środku, nie przeszkadza w niczym, nikt problemów nie robi. Jest taki jeden po*eb, co jeździ FZR i ma nasrane w głowie, ale on też w sumie trzyma na dole skuterzydło.

 

 

Aaaaale offtop.

Edytowane przez Wiesuaf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wbity pod kątem prostym w oponę (jakby go ktoś kutwa wyszczelił) i do tego bez główki, zaostrzony z dwóch stron.

 

To znaczy że jeździłeś z nim dłuższy czas i główka starła się o asfalt. Miałem kilka gwoździ w oponach i każdy wyglądał tak samo.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...