Skocz do zawartości

Motorynkami na Ukrainę.


jimi11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zaplanowali wyjazd na 31.08, tylko nie przewidzieli że pierwszego do szkoły :biggrin:

Hehehehe.

 

Fakt - termin zostal przesuniety na wiosne. Jechalibysmy w deszczu non stop, zimno, a sprzety jeszcze nie gotowe. Od pazdziernika bede mial wolny czas wiec zrobi sie sprzety, zarejestruje na spokojnie, a na wiosne wypad.

Pomysl na pewno predzej czy pozniej zostanie zrealizowany, bo juz nieco za daleko wszystko sie posunelo.

 

Ps. Lozyska w kolach zmienione. Tylko moj wal jest krzywy... Nie wiem czy go zmieniac :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie macie w planach wziąć kogoś "normalnym" sprzętem w ramach asekuracji? :icon_mrgreen:

w rajdowym słowniku auto jadace na trasie za zawodnikami ( z wyłączeniem odcinków specjalnych) nazywa się ,,szybki serwis" wam także przydało by sie takie auto z tym, ze nie musi to byc Lancer czy Impreza a wystarczy maluszek lub aby uatrakcyjnic wycieczkę trabant. I nie ma co sie śmiać bo ludzie takimi sprzetami potrafia zjechać półł świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Ja pamiętam jak kiedyś wybrałem się maluchem z Warszawy. W Garwolinie już mi pękła rura przy cylindrze. Dopiero w Zamościu chłopaki mi go migomatem pospawali. Przez ten czas myślałem że mi uszy odpadną. Najlepszy był przejazd przez Lublin. Akurat była kładziona nawierzchnia i korek jak diabli. Słychać mnie było chyba w pół miasta :biggrin:

NIKT NIE BEDZIE MI MÓWIŁ JAK MAM ŻYC - BO NIKT ZA MNIE NIE UMRZE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...