Skocz do zawartości

karta motorowerowa


pawi552
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie

nie zdałem na karte motorowerową w szkole i chce zdać w automobil klubie Radomskim

i na tamtym egzaminie ma byc 20 pytań i praktyczny

zdawał tam ktos może ?? trudne były pytania?? i jaki miałby być praktyczny czyli 8 slalom i ruszanie pod górę??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Trzeba mieć naprawdę ciężką głowę żeby w szkole nie zdać na kartę motorowerową , trzeżwy byłeś ?

A w szkole nie możesz jeszcze raz spróbować , szkoda pieniądze wydawać na kartę motorowerową :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu tak twierdzisz? U mnie w szkole test przygotowywała policja i policja też go sprawdzała, dopuszczalny był tylko jeden błąd. Potem praktyka na starym, ledwo jeżdżącym chińskim skuterze. Egzamin wyglądał tak, że mieliśmy miasteczko rozłożone na szkolnym boisku, a obserwował nas egzaminator z WORDu i policjant. Naprawdę nie było tak łatwo zdać.

 

 

Na temat: U mnie praktyczny z tego co pamiętam to: włączenie się do ruchu, skrzyżowanie równorzędne na którym skręcasz w prawo (trzeba się obejrzeć), znak nakazujący objechanie go z lewej strony, stop, 5 ósemek, łuk i koniec :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest trudniejszy :buttrock: Pisałem to w kontekście postów poprzedników. Konkretnie chodzi o to, że można zdawać tak jak ja to opisałem, a można też zdawać tak jak w jednej ze szkół w moim mieście - egzamin w środku stycznia, tylko teoretyczny, na dodatek przygotowany przez "panią od techniki" kilkanaście lat temu i od tego czasu cały czas ten sam czyli de facto nawet przepisów nie trzeba znać, a co dopiero umieć jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu tak twierdzisz? U mnie w szkole test przygotowywała policja i policja też go sprawdzała, dopuszczalny był tylko jeden błąd. Potem praktyka na starym, ledwo jeżdżącym chińskim skuterze. Egzamin wyglądał tak, że mieliśmy miasteczko rozłożone na szkolnym boisku, a obserwował nas egzaminator z WORDu i policjant. Naprawdę nie było tak łatwo zdać.

Na temat: U mnie praktyczny z tego co pamiętam to: włączenie się do ruchu, skrzyżowanie równorzędne na którym skręcasz w prawo (trzeba się obejrzeć), znak nakazujący objechanie go z lewej strony, stop, 5 ósemek, łuk i koniec :D

 

 

Teraz utwierdziłeś to że powinny wejść " te nowe przepisy " bo po zdaniu nawet tej karty motorowerowej , taki ktoś nie ma żadnego pojęcia jak jezdzić po drogach publicznych , i mało tego nigdy tego nie robił .Jeżdzenie po szkolnym boisku z ustawionymi znakami na pewno nikogo nie nauczy jak zachowywać się choćby na skrzyżowaniach :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...