Skocz do zawartości

sprzedam kawasaki zzr 1100 1994r.


bestia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Tak jak w temacie, chce sprzedać lub zamienić kawasaki zzr 1100 rocznik 1994. Cena sprzedaży to 4 tys. do uzgodnienia, oczywiście po obejrzeniu motocykla na żywo. Na zdjęciu wszystkiego nie widać, a ja nie chce oszukiwać. Motocykl nie jest wystawiony na żadnym portalu ogłoszeniowym. Jedyna informacja jest tu na forum i pytam wśród znajomych. Zdjęcia i opis pod tym linkiem:

 

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kawasa...00___ZX11/13774

 

A teraz krótki opis. Motocykl posiadam od trzech lat. Pewnie wciąż byłby u mnie gdyby nie przygoda w tym roku. Miałem kolizję z samochodem który uderzył w moje prawe lusterko a ja się przewróciłem na prawą stronę. Uszkodzenia są widoczne na dwóch pierwszych zdjęciach. Owiewka, błotnik i czacha z prawej strony są przytarte.Wgnieciony prawy wydech/ Uszkodzona szybka i wypełnienie wokół zbiornika paliwa. Prawy kierunek ma jakieś drobne odpryski ale generalnie jest cały i działa. Nic innego się nie uszkodziło w sposób wymagający wymiany. Motocykl po przewróceniu zgasł, a ja po chwili wyłączyłem zapłon. W motocyklu jest uszkodzony 3 bieg!!! Wyskakuje podczas dodawania gazu. Chce żeby sprzedający to wiedział. Jak go kupiłem od kolegi był dobry i w następnym sezonie doszło do uszkodzenia. Jeździłem bez jego używania. Pozostałe biegi działają dobrze. Moto gotowe do sezonu. Opony jeszcze na długo starczą. Napęd powoli się kończy, ale jest jeszcze trochę zapasu na regulacji. Nowy akumulator i klocki z przodu. Wymienione wszystkie płyny. Tak więc uszkodzenia nie są duże i można z nimi jeździć jeśli to komuś nie przeszkadza. Oczywiście wiem ile kosztują te części używane i jeśli do października motocykl się nie sprzeda za cenę jaką chce, to zostanie naprawiony i zostanie u mnie na kolejne lata. Moto śmiga prosto. Kolega który nim jechał może to potwierdzić. Ja niestety jestem w gipsie od szyi do pasa bo połamałem bark. To jest głównym powodem sprzedaży. Do jazdy wrócę pod koniec sezonu jak zdrowie pozwoli. Szkoda by stał do tego czasu. Przebieg około 55tys. Możliwa zamiana na enduro typu suzuki dr 650 lub yamaha xt lub tt 600. Najlepiej roczniki 90' do 96' oczywiście z moją dopłatą. Przed glebą myślałem o kupnie takiego moto, bo nie tylko asfaltem człowiek żyje biggrin.gif

 

Myślę że napisałem wszystko co najważniejsze. O resztę proszę pytać przez telefon lub wiadomość z forum. Myślę ze moto jeszcze długo posłuży w dobrych rękach. Wiem ze trzeba w niego zainwestować, dlatego cena jest połową wartości rynkowej, oczywiście po rozsądnej negocjacji biggrin.gif

Tylko proszę nie pytać czy go oddam za 2 tys. Odsyłam do lektury allegro co za tą kwotę można kupić. Jest pewne minimum. Ja też kiedyś musiałem wydać na niego pieniądze i to znacznie większe. Wiem ze jak się jeździ to się traci, ale nie oddaje za darmo.

 

Tel. 501 764 623

 

 

Pozdrawiam Cezary z forum bestia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wczoraj jeszcze działało. Już umieszczam zdjęcia gdzie indziej i podaje nowy link:

 

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kawasa...00___ZX11/13774

 

lub:

 

http://szalonycezar.fotosik.pl/albumy/769608.html

Edytowane przez bestia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...