Skocz do zawartości

mtx 125


dawidmoto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

słyszałem że podobno meteory puchną to prawda ?

 

słyszałem tez że przed oddaniem do szlifu najlepiej wygotowac ze 2 razy tłok w goracym oleju i wtedy tłok nie bedzie puchł to prawda

 

"Człowieku grzejesz olej w garnku aż będzie wrzał wrzucasz tłok i ma być dobrze" hahah pierwszy raz też to słyszę ja cie nie mogę rozbawiłeś mnie tym tłok musisz zahartować w motorze :D bez przesady nie będzie ci puch jak go dobrze dotrzesz tak jak trzeba puchnie tym którzy od razu po włożeniu dają w gaz i się zagrzewa bo nie jest jeszcze ułożony dobrze w cylku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale nie miałem czasy czytać całego tematu więc odpowiem na pierwsze pytania;

Jeśli kolega nie używa dozownika to może być przez to bo kilka razy spotkałem się z opiniami że pierścienie pękają bez dozownika, u mnie było to samo jak jeździłem na mieszance.

MTX 125 wersja japońska ma 19,9 KM i rozwija prędkość 120 km/h. co do spalania w terenie to mi spalał około 6l a też go nie oszczędzałem.

P.S daj spbie spokój z kupowaniem japoni do reamontu chyba że dokładnie będizesz wiedział co jest do zrobienia i dowiesz się ile będize cie to kosztowało bo w obecnym momencie ten motocykl nadaje się na części, niestety... Sam tłok z pierścieniami WOSSNER + szlif(miałem wstawioną tuleje) wyniósł mnie ponad 400zł więc zastanów się bo jeśli nie masz tulei to padaka ale to możesz zobaczyć po odkręceniu dyfuzora.

P.S.2 Jak coś mam dozownik do MTX 125 wersja japońska(SPRAWNY)

P.S.3 MTX 125 tak jak i DT 125 nie nadają się do prawdziwej jazdy w terenie, pisze tak bo sam doszedłem do takiego wniosku. Jeśli chcesz się bawić w OFFa to kup sobie RM albo CR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówił ci ktoś że twoje myśli są głębokie jak przesłanie w brazylijskiej telenoweli ? DT pali bez akumulatora tyle że nie kapuje po co chcesz go wyciągać;| Na DT nie pojeździsz hardcorowo to nie YZ tylko lekkie enduro akum się przydaje i wystarczy go dobrze przypiąć i kupić bezobsługowy a nic się z niego nie wyleje nic nie wypadnie itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DT pali bez akumulatora

 

pali ale dawidmoto ma racje z tym zaworem wydechowym, w nowszych dt on jest sterowany elektrycznie i bez aku nie będzie sie otwierał i moto będzie chodzić jak na zatkanym wydechu (bardzo słabe )

 

na upartego można by kombinować z tą instalacją żeby uzyskać stabilne napięcie do zasilania zaworu ale moim Zdaniem to bezsens więcej zachodu niż to warte :D pozatym przy umiejętnościach dawidmoto to już w ogóle :D

 

 

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pali ale dawidmoto ma racje z tym zaworem wydechowym, w nowszych dt on jest sterowany elektrycznie i bez aku nie będzie sie otwierał i moto będzie chodzić jak na zatkanym wydechu (bardzo słabe )

 

na upartego można by kombinować z tą instalacją żeby uzyskać stabilne napięcie do zasilania zaworu ale moim Zdaniem to bezsens więcej zachodu niż to warte :D pozatym przy umiejętnościach dawidmoto to już w ogóle :D

 

:biggrin:

www.zaplon.fora.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...