Skocz do zawartości

mtx 125


dawidmoto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,kumpel ma do sprzedania hondę mtx 125 tylko co może być nie tak że 3 razy w sezonie pierścienie musi zmieniać ? i teraz tez siadły . i nie chce dużo za to 1500 zł i kupił bym to odniego tylko pytania ile taka honda ma koni jaki v max i ile spali w terenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlif ( lub nowy nicasil, tuleja) nowy pożądny tłok, czyszczenie i dobre ustawienie gaźnika, sprawdzenie stanu wału ( bo po tych zatarciach to może być różnie ), sprawdzenie dozownika oleju bo może zbyt mało albo wcale nie podaje, że moto tak sie zaciera. To masz do zrobienia na starcie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to znaczy siadły ?? pękają, wykruszają sie czy co ??

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie spokojnie i kulturalnie ci powiem co i jak ale to jest mó ostatni raz następnym razem będe już niegrzeczny...

 

1. w mtx pierścienie pękają bo twój kolega coś źle robi normalnie ten silnik zrobi przynajmniej 30tys km nawet pewno sporo sporo więcej

2.ile pali suzuki rm masz w milionie tematów jednemu 5l innemu 20 bardzo cięzko określić spalanie crossówki wszystko zależy od jeźdzca

3. przeciętna 125 2t enduro pali około 7/100 i tyle zapewne spali mtx

 

4,skończ osłabiać użytkowników bezsensownymi pytaniami temat o mtx a pytasz o suzuki rm, nazwa tematu z d**y, zdecyduj sie wreszcie co ty chcesz i używaj szukaj zanim napiszesz

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocno zużyty jak na nominał, bez suwmiarki bym nie podchodził. Gdzie wcieło błotnik i dlaczego osłona od chłodnicy połamana ?

 

Kiedyś sprzedawałem RD za 800zł, pojęcia nie masz w jakim stanie może być sprzęt za 1500zł :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg, rocznik nieznane i do tego cena inna niż na aukcji. Co z tego, że zza granicy jeśli dojeżdżał to jakiś łepek bez wyobraźni. Nie ma nawet podkładki pod tablicę rejestracyjną pomijając prawdopodbieństwo papierów do tego.

 

Poszukaj czegoś w swojej okolicy we względnie dobrym stanie tzn. zrobienia eksploatacja czyli szlif, łańcuch, zębatki, hamulce, uszczelniacze ale żeby sprzęt nie był spawany albo zbity jak pies i gnijący w stodole.

Tylko japonię ! z włoskim nie dasz rady. Uważaj też na Kawasaki i na Yamahę DT80. Unikaj pojemności innych niż 50, 80 i 125.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik w nominale, i kosztuje 1500zl?? haha, bajki,

 

zapewne to sie wytoczy ze stodoły i silnik padnie, trochę poznałem już szajsów z allegro i pojebanych sprzedawców,

 

słuchajcie :biggrin: :biggrin: :biggrin:

ja kiedys dzwoniłem po niby zarejestrowane moto, i sie okazało ze gdzieś tam 3 wioski dalej trzeba sie udać spisać umowę, później zgłosić sie gdzieś, zapłacić, następne jakieś umowy podrobić, wyrobić jakieś papiery z gościem z 5-ej wsi, i wtedy odzyska sie papiery,

 

na koniec oczywiście opłacić OC oraz przegląd, :bigrazz:

 

a moto do odbioru przyczepą bo sie silnik posypał

Edytowane przez Digidy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik w nominale, i kosztuje 1500zl?? haha, bajki,

 

zapewne to sie wytoczy ze stodoły i silnik padnie, trochę poznałem już szajsów z allegro i pojebanych sprzedawców,

 

słuchajcie :biggrin: :biggrin: :biggrin:

ja kiedys dzwoniłem po niby zarejestrowane moto, i sie okazało ze gdzieś tam 3 wioski dalej trzeba sie udać spisać umowę, później zgłosić sie gdzieś, zapłacić, następne jakieś umowy podrobić, wyrobić jakieś papiery z gościem z 5-ej wsi, i wtedy odzyska sie papiery,

 

na koniec oczywiście opłacić OC oraz przegląd, :bigrazz:

 

a moto do odbioru przyczepą bo sie silnik posypał

To moto nazywało się CAGIVA.. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...