Skocz do zawartości

Strata prawa jazdy, a jazda skuterem na dowód


Magik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio kolegę zatrzymano za jazdę samochodem osobowym pod wpływem alkoholu.Prawko oczywiście zabrano.Niedawno odbyła się sprawa i zakaz prowadzenia dotyczy tylko samochodów osobowych.Oddano mu uprawnienia do prowadzenia motocykli i samochodów ciężarowych.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kolegę zatrzymano za jazdę samochodem osobowym pod wpływem alkoholu.Prawko oczywiście zabrano.Niedawno odbyła się sprawa i zakaz prowadzenia dotyczy tylko samochodów osobowych.Oddano mu uprawnienia do prowadzenia motocykli i samochodów ciężarowych.

świat na głowie staje a ten kraj jest na prawdę po**bany :banghead:

Z tego orzeczenia jasno wynika, że jeszcze dwa razy może prowadzić po pijaku :banghead:

a może pan sendzia też jest pijący?

 

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeoczenie. z lektury pytań dot. odebrania uprawnień wynika, że w większości przypadków pijak traci wszystkie kategorie

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko, ze to zalezy chyba jeszcze od tego jaki promil jest we krwi, bo po jednym piwie to chyba zabieraja na 8 miesiecy tak? czy tam rok, a jak juz grubiej to 3 lata.

I zalezy chyba jeszcze od tego, czy sie spowodowalo wypadek - to wtedy chyba juz na zawsze zabieraja ?

czy po porstu byla kontrola zwykla.

 

Jesli cos zle pisze to prosze mnie sprostowac

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kolegę zatrzymano za jazdę samochodem osobowym pod wpływem alkoholu.Prawko oczywiście zabrano.Niedawno odbyła się sprawa i zakaz prowadzenia dotyczy tylko samochodów osobowych.Oddano mu uprawnienia do prowadzenia motocykli i samochodów ciężarowych.

 

No to dobre miał znajomości. Mnie jak kiedyś złapali, przyznałem się, poddałem dobrowolnej karze i zostawili mi tyko C bo udowodniłem że jest to moje jedyne źródło dochodu. Nawet E już nie chciała mi zostawić, bo ja mam odbyć karę, a nie jeszcze awansować na większe auto.

a miałem A B C D E

NIKT NIE BEDZIE MI MÓWIŁ JAK MAM ŻYC - BO NIKT ZA MNIE NIE UMRZE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...