Skocz do zawartości

WYDECH Rocket III


Dariadal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Zakładam nowy temat, żeby nie śmiecić w pozostałych.

Mam w swoim Rocket'ie (2005 rok) oryginalne wydechy 3 w 3. Na Rocketa przesiadłem się z Suzuki VZR, gdzie miałem założone akcesoryjne Cobry.

Rocket jest bajeczny. Moc, pozycja za kierą itp. Niestety nie mogę się przyzwyczaić do aż tak cichej pracy układu wydechowego.

Grzebałem w necie i wszystkie napotkane wydechy akcesoryjne mają ceny przynajmniej 2 x wyższe niż podobne oferowane do japońców. W każdym razie za mniej niż 4'000 zł,- nic nie ma.

Zacząłem myśleć o pruciu oryginałów.

I tu rodzi się moje pytanie podszyte obawą o zniszczenie oryginalnych wydechów;

Czy ktoś z Was ma prute oryginalne wydechy Rocket'a? Jak to jest zrobione? Czy są w Polsce magicy specjalizujący się w tego typu przeróbkach?

Może macie jakieś inne propozycje dla mnie?

 

Te są fajne: http://www.newr3.com/ ale podobno trzeba zmieniać mapy zapłonu i do tego cena !!! :-(

 

te też: http://www.newr3.com/html/roadster_exhaust.html

Edytowane przez Dariadal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzem od prucia oryginalnych wydechów jest kolega Edzio. http://forum.motocyklistow.pl/TUNING-UKLAD...GO-t106189.html .

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wystawionego do sprzedaży Rocketa z akcesoryjnym wydechem.

Jest to cały komplet,czyli 3 tłumiki oraz trójnik dedykowany przez Triumpha do Rocketa. Dźwięk powala na kolana! I moc 10 KM większa.

Jeżeli osoba kupująca motocykl będzie miała jakieś zastrzeżenia co do ceny lub głośności (bo kupujący musi coś wymyślić) to za dopłatą z Twojej strony mogę się zamienić na oryginalny układ wydechowy.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany - pisz na PW.

 

Kapiszon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Zakładam nowy temat, żeby nie śmiecić w pozostałych.

Mam w swoim Rocket'ie (2005 rok) oryginalne wydechy 3 w 3. Na Rocketa przesiadłem się z Suzuki VZR, gdzie miałem założone akcesoryjne Cobry.

Rocket jest bajeczny. Moc, pozycja za kierą itp. Niestety nie mogę się przyzwyczaić do aż tak cichej pracy układu wydechowego.

Grzebałem w necie i wszystkie napotkane wydechy akcesoryjne mają ceny przynajmniej 2 x wyższe niż podobne oferowane do japońców. W każdym razie za mniej niż 4'000 zł,- nic nie ma.

Zacząłem myśleć o pruciu oryginałów.

I tu rodzi się moje pytanie podszyte obawą o zniszczenie oryginalnych wydechów;

Czy ktoś z Was ma prute oryginalne wydechy Rocket'a? Jak to jest zrobione? Czy są w Polsce magicy specjalizujący się w tego typu przeróbkach?

Może macie jakieś inne propozycje dla mnie?

 

Te są fajne: http://www.newr3.com/ ale podobno trzeba zmieniać mapy zapłonu i do tego cena !!! :-(

 

te też: http://www.newr3.com/html/roadster_exhaust.html

Witam.Mam ten sam dylemat.Jak Ty,przesiadlem sie na Triumpha z V-ki i jest stanowczo za cicho.Bylem wczesna wiosna na wystawie motocykli w Warszawie i rozmawialem na ten temat z przedstawicielem triumpha.Maja podobno mozliwosc zalozenia tuningowych za polowe ceny jaka trzeba zaplacic za "Zarda",albo inne.Problem jest taki,ze ja jestem za granica i wysylam do nich email-e,zeby na taka akcje sie umowic,ale nie mam do tej pory zadnej odpowiedzi.Bede w kraju ok 22,23-go czerwca,na kilka dni i tez chcialbym w tym czasie uwolnic wydechy w moim "szumolocie".Silnik tez maja(podobno)dostroic do nowych kominow.Jutro bede do nich dzwonil i jezeli dostane odpowiedz potwierdzajaco,zaraz o tym napisze,ewentualnie moge dac namiary.Bylem tez w innej,prywatnej firmie ktora oferuje sie taki zabieg zrobic,ale po mojej wizycie u nich,nabralem mieszanych uczuc co do ich mozliwosci(moze sie myle).Tak przy okazji,bede jechal ze Szwecji do kraju(22,23-o6)promem do Gdanska ze Sztokholmu,wiec moze jakies krotkie spotkanko zorganizujemy(bede oczywiscie na moto),poniewaz widze ze jestes z Pruszcza Gd.wiec to po drodze.Namiary do w/w firm moge przeslac na priv-a,zeby tu reklam nie robic,albo odwrotnie.Pozdrawiam.(jezeli nie odpisze od razu,to sorry,ale jestem po drugej stronie Baltyku,na kompletnym zadupiu i czasami nie lapie sygnalu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam

Przepraszam że długo się nie odzywałem,ale odpoczywałem w Chorwacji.

Niestety pojechałem na HD Electrą bo na Rocketa na wczasy w dwie osoby nie miałem się jak spakować.

 

Rockecik w tym czasie był wystawiony do sprzedaży - ale się nie sprzedał.

Więc dalej jestem szczęśliwym użytkownikiem Rocketa,i wydechy zostają w motocyklu.

 

Jeżeli coś "drgnie"w sprawie sprzedaży,i kupującemu nie będzie odpowiadał głośny wydech - to możemy powrócić do tematu zamiany.

 

Kapiszon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...