Skocz do zawartości

GSXR 600 Srad


Rekomendowane odpowiedzi

Witam moj problem polega na tym ze jak motocykl jest rozgrzany i stoji odpalony na luzie wciskam sprzeglo do konca i chce wrzucic jedynke to nie moge albo odbywa sie to ze sporym zgrzytnieciem, jak jade nie ma zadnego slizgania sie sprzegla i motocyk przyspiesza normalnie, dodam jeszcze ze sprzeglo mam podciagniete prawie juz na maxa tz.zostaly jeszcze trzy obroty i bedzie koniec czy to oznacza wymiane tarcz jesli tak to jakie sa tego koszta. Pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moj problem polega na tym ze jak motocykl jest rozgrzany i stoji odpalony na luzie wciskam sprzeglo do konca i chce wrzucic jedynke to nie moge albo odbywa sie to ze sporym zgrzytnieciem, jak jade nie ma zadnego slizgania sie sprzegla i motocyk przyspiesza normalnie, dodam jeszcze ze sprzeglo mam podciagniete prawie juz na maxa tz.zostaly jeszcze trzy obroty i bedzie koniec czy to oznacza wymiane tarcz jesli tak to jakie sa tego koszta. Pozdrawiam..

 

A spróbowałeś wymienić linkę sprzęgła? Jest zdecydowanie tańsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pzebieg gsxr to 36 tys i jest wielce prawdopodobne ze jest to prawdziwy przebieg, motocykl posiadam od dwoch lat i bylo wszystko oki. Moje uwagi co do tego problemu to zauwarzylem ze jak moto jest odpalone i jest na luzie to wciskam sprzeglo a jedynke wbijam nie odrazu tylko przypuscmy po 3 sek. i wtedy jest te chrupniecie a jak wbijam jedynke rownomiernie z wcisnieciem klamki sprzegla i nie do konca wydaje sie byc wszystko cacy..

Edytowane przez KINDERMARCIN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok, tylko pytanie, w jaki sposób regulujesz to sprzęgło? Bo jeśli tylko przy klamce to czasem to nie wystarcza. Oprócz klamki są jeszcze dwa inne dużo ważniejsze miejsca gdzie reguluje się sprzęgło. Mam nadzieję że wiesz o czym mówię.

 

Pozdrawiam

 

Patryk T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...