Skocz do zawartości

Zeby nie ukradli....


Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze jak jezdziłem tam cos pooglądać' date='czy nawet kupić robili mi wielką łaskę,że coś mi pokazali,mając milion ważniejszych spraw niż potencjalny klient.Ot co... ,żedne tam przejścia ,po prostu mnie to denerwuje i nie odwiedzam ich salonu. [/quote']

 

Takie samo wrażenie odniosłem w salonie na Wólczyńskiej - jakby mówili: "Po kiego chu*a tu przyszedł??"

 

Czy znacie przypadek (zaznaczam znacie, a nie słyszeliście), żeby komuś gwizdnęli motocykl zabezpieczony porządnym łańcuchem i/lub disclock'iem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dziś w kupilem łańcuch za 80 zeta.. 8mm średnicy, 1 metr. Do tego kłudę Gerdy z bajerami za 100we .. i o trosze jestem bezpieczniejszy...:)

Pozatym czy ktś może mi polecić jakąś blokade na tarczę?? w sumie nie za drogą a w miarę dobrą?

 

 

Pozdr . KAmil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak jezdziłem tam cos pooglądać,czy nawet kupić robili mi wielką łaskę,że coś mi pokazali,mając milion ważniejszych spraw niż potencjalny klient.Ot co...  ,żedne tam przejścia  ,po prostu mnie to denerwuje i nie odwiedzam ich salonu.

 

Takie samo wrażenie odniosłem w salonie na Wólczyńskiej - jakby mówili: "Po kiego chu*a tu przyszedł??"

 

Czy znacie przypadek (zaznaczam znacie, a nie słyszeliście), żeby komuś gwizdnęli motocykl zabezpieczony porządnym łańcuchem i/lub disclock'iem?

 

koledze chcieli z parkingu strzeżonego pociągnąć konia z disc lockiem Xeny (z syrenką alarmową i czujką ruchu). Gdyby nie to, że stróż ich przyuważył i pogonił to by sie im udało. Wlekli moto z zablokowanym kołem w kierunku wyciętej dziury w siatce. Coby syrenka nie wyła za głośno zakleili ją zwykłą gumą do żucia. Na szczęście stróż miał pod reką kawał kabla energetycznego i pogonił chołotę w 4 D...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...