Skocz do zawartości

Tu piszemy o propozycjach na przejażdżki w weeknedy i nie tylko.


Hipolit
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciesze się że temat się rozwija ;)

w sobote jade w gory Swietokrzyskie cos takiego jak w tamtym roku;) Byliby chetni?

W pierwszym poście pisałem o tym żeby nie zaczynać tematu innego wyjazdu gdy poprzedni nie będzie zakończony no ale dobra ;]

Ale jak będziesz planował coś innego to załóż nowy temat żeby się to wszystko nie poplątało.

No to może ustalmy termin na niedziele 4 lipca.

Fail... Mój błąd miesiące mi się pomyliły, chodziło mi o 6.06.

Jak dla mnie 3.06 to idealny termin jeśli nie będę musiał iść d pracy ale tego się dowiem jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 czerwiec - podalsie

Swiętokrzyskie tzreba skreslic z powodu powodzi.

Kumpel był w Skarżysku TIRem w sobotę i mówi że jest mało ciekawie.

Główne mosty pozamykane, a jak są otwarte to ruch wahadlowy i sie czeka 40 minut na przejazd, kilka ciekawych tras zalanych, miejscami w środku wis wielka kałuża na drodze, auto pzreejdzie, motocykl może mieć problemy.

Świętokrzyskie może warto zwiedzić jak już wody opadną ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dzis miales okazje zrobic rundke roztoczanska, smignelismy z Hipolitem ponad 200km - przegapiles biggrin.gif

dziś, (czyt wczoraj) do godzin wieczornych wolałem nie mieć kontaktu z wszelkimi pojazdami jako kierowca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odlasie

 

Lubartów >> Parczew >>Wisznice>> Biała Podlaska >> Janów Podlaski >> Terespol >>Sławatycze >> Odbijamy w strone Lublina

3 czerwiec - podalsie

Swiętokrzyskie tzreba skreslic z powodu powodzi.

Kumpel był w Skarżysku TIRem w sobotę i mówi że jest mało ciekawie.

Główne mosty pozamykane, a jak są otwarte to ruch wahadlowy i sie czeka 40 minut na przejazd, kilka ciekawych tras zalanych, miejscami w środku wis wielka kałuża na drodze, auto pzreejdzie, motocykl może mieć problemy.

Świętokrzyskie może warto zwiedzić jak już wody opadną ??

To jak dokładnie wyglądała by trasa w obecnym momencie? co wykreślamy co zmieniamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy na ustalonej trasie będą objazdy z powodu zalania.

Aftys jeśli zostajemy przy 3.06 z trasą:

Lubartów >> Parczew >>Wisznice>> Biała Podlaska >> Janów Podlaski >> Terespol >>Sławatycze >> Odbijamy w stronę Lublina

to pisz już gdzie dokładnie się spotkamy(najlepiej przy głównej ulicy miasta przy jakimś sklepie), o której miałbym być w Lubartowie(sugeruje 6:00), czy masz aparat, kto jedzie z tobą(możesz napisać na jakim motórze;) i coś ciekawego jeszcze możesz dopisać ;].

Ludzie chętni którzy się piszę na ten wypad na 95% proszę o wiadomość na priv a ja będę wklejał stale uaktualnianą listę, myślę że tak będzie lepiej bo napiszą do mnie tylko ci którzy są pewni i nie zrobi się chaos w temacie gdy każdy będzie pisał że 'też chce'.

P.S Aftys możesz mi już wysłać numer telefonu na priv w razie czego.

Edytowane przez Hipolit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze prosciej jest npisac o ktorej i skąd.zatankujcie pod korek i problem z głowy ;) planowanie zazwyczaj nie wypala.spontan jest najlepszy na jazde na moto. tylko wezcie dobrą mapę i czlowieka obeznanego w tamtejszych zakątkach wartych odwiedzenia,chyba że Aftys sie poczuwa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] będę wklejał stale uaktualnianą listę, [...] każdy będzie pisał że 'też chce'.[...]

 

...ja to bym sie zdziwil, gdyby chetni toczyli boje o lepsze miejsce na Twojej liscie :icon_mrgreen:

 

Ale ogolnie jestem "ZA"... integracja szeroko pojeta oraz wspolnymi jazdami :flesje: :lalag: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to kij z tą listą, niech Aftys poda miejsce i dokładną godzinę zbiórki i wyjazdu. Ja mam bardzo dobrą mapę a co do obeznania z terenem to chyba zrzucimy to na Aftysa bo już zwiedzał te tereny ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To 3 czerwiec godzina 7 przed lubartowem od strony lublina.

Stacja LOTOS z helikopterem - nie da się ominąć, koło stacji stoi helikopter Mi2 w malowaniu raotwniczym.

Kto jedzie ??

A kto go tam wie :bigrazz:

Prędkości relaksacyjne - czyli pewnie do 110 km/h

Ta trasa co podałem to jest orientacyjna, tam powodzi nie ma (chyba), ew może pod as BUG nie da się podjechać.

Żarcie ja biorę swoje bo kilka razy po jedzeniu w różnych przybytkach liści w lesie szukałem.

 

P.S obu nie padało bo po ptokach będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...