Skocz do zawartości

Tu piszemy o propozycjach na przejażdżki w weeknedy i nie tylko.


Hipolit
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

odwieczne prawo mowi: nic nie planuj! a w szczegolnosci nie wyjazdy motocyklowe. zawsze cos sprawi ,ze plan sie nie powiedzie :icon_twisted:

 

...bez przesady Merh'u. Co innego planowac wyjazd, a co innego 'napalac sie' na konkretny termin. Jest plan jazdy, jest chec, jest ok - jak nie ma dobrej pogody to przekladasz na inny termin i wtedy jedziesz.

 

Wyobrazasz sobie organizacje wypraw, imprez lub zlotow bez planowania? :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no k..wa, u mnie and domem czyste niebo, a na około chmury ;]

Słoneczko że tylko siąść i jechać, aż za ładne żeby było prawdziwe ;]

Prognozy pokazują nawet do 30 litrów na mkw więc może być ciekawie,wspominają także o gradzie.

Napisałem do kumpla z radzynia, sklął mnie i powiedział że u nich pochmurno i grzmi :bigrazz:

W niedziele ma być zajebiście.

Proponuję ustawić się w niedzielę na 8 i w drogę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]pogodynki robia nas w h.. . [...]

 

Pogodynki na temat pogody zazwyczaj wiedza tyle, co my po przejrzeniu diagramow na meteo :biggrin: U mnie tez na razie ladnie, ale jeszcze nic nie wiadomo.

 

 

 

Ciśniemy w niedziele [...]

 

Moze przez zmiane terminu na wyjazd zdecyduje sie ktos jeszcze. Taka 'lajtowa' jazda to dobry pretekst i okazja do integracji. Bedzie czas na jazde i na pogadanie - zapraszam forumowiczow, kto moze niech jedzie.

 

Zdrowka! Robcio :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie plan jest następujący, jutro o 8 zbiórka na stacji z helikopterem prze Lubartowem.

Niech każdy kto jest zdecydowany na jazdę się odezwie albo przynajmniej będzie jutro na stacji ;] Wiecie żeby nie było że sam z Aftysem pojadę :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]Niech każdy kto jest zdecydowany na jazdę się odezwie albo przynajmniej będzie jutro na stacji ;] Wiecie żeby nie było że sam z Aftysem pojadę :]

 

Hipolit... a gdzie Twoja lista chetnych? :icon_razz: "A nie mowilem?" :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coś ty ARTi przecież to na żarty :bigrazz: jak bym miał Virago to jeździł bym tak by słyszeć silnik na niższych obrotach :crossy: Jak coś to dawajcie na 7:10 pod zamek zajde tam na kilka minut jak nikogo nie będzie to jade na stacje pod Lubartów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra... to gdzie nastepny wypad? ekipa odpowiednia do turystyki.

 

...zgadza sie - dobry sklad dzis mielismy :crossy:

 

Swietne drogi w tamtych okolicach, pogoda wysmienita i wesola ekipa... bylo ok! :lalag:

 

Zaluje braku obecnosci w bunkrach - szkoda, ze musielismy ze Smokiem smigac do Lublina troche wczesniej, ale 'jak mus, to mus'... zdazylismy, dojechalismy jeszcze przed 17-ta. :cool:

 

Oto moje fotki: http://picasaweb.google.pl/RobertRobbic/Podlasie060610#

 

BTW: Lonka powinnas miec nowy avatar :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...