Skocz do zawartości

Tu piszemy o propozycjach na przejażdżki w weeknedy i nie tylko.


Hipolit
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wpadłem na pomysł żeby założyć temat w którym każdy będzie mógł napisać propozycje jakiejś przejażdżki po za miasto by nie śmigać samotnie. !!!(Każda następna propozycja może być rzucona dopiero gdy dyskusja o poprzedniej się skończy)!!!

Mianowicie pozwoliłem obmyślić sobie taki schemat:

zainteresowany pomysłodawca pisze kilka dni/tydzień/dłużej niż tydzień wcześniej propozycje jakiegoś wypadu za miasto (czy to sama przejażdżka czy wypad z jakimiś przystankami albo odwiedzeniem jakiegoś konkretnego miejsca) z informacjami jakie punkty/miasta zaliczamy, ewentualnie z góry przyjęte propozycje przystanków, ilość kilometrów (mniej więcej), o której start no i jeśli ma coś ciekawego do dodania też pisze.

Jeśli ktoś się już pisze na wspólny wypad to jednocześnie jest współorganizatorem przejażdżki a nie tak że ktoś jest 'panem a ktoś podwładnym' by w razie jakiejś wtopy odpowiedzialność nie spadłą na jedną osobę :icon_razz: W moim rozumowaniu miały by być to zwykłe przejażdżki bo wiadomo w grupie zawsze raźniej ale samemu też nie jest źle :bigrazz:

 

Więc oficjalnie składam pierwszą propozycję przejażdżki którą obmyśliłem wczoraj o jedenastej w nocy:

-wyjazd w sobotę około 12-13

-trasa: Lublin>Dęblin>Nowe Słowiki(w połowie drogi do Kozienic i odbijamy na lewo na nowy most do Puław)>Puławy>Kazimierz(tam przerwa by popatrzeć na Wisłę albo na coś innego jeśli ktoś zna dobre miejsce na odpoczynek w okolicy)>Nałęczów>Lublin = około 185km z tego co liczyłem, w każdym bądź razie nie całe 200km.

Proponuje taką trasę ponieważ z powodów zdrowotnych sezon zacząłem razem z początkiem maja i będzie to mój pierwszy wypad za miasto w tym roku. Dlatego taki krótki, nie wiem jak będzie się zachowywał mój bark przy takim dystansie ale jestem dobrej myśli lecz ostrożności nigdy za wiele :flesje:

To jest wstępny plan mojego wypadu, jeśli nikt się nie zgłosi to nic nie zmieniam lecz jeśli będą chętni to nie ma problemów jeśli ktoś ma jakiś pomysł ale dodam że bardzo chciałem się przejechać tym mostem nad Wisłą wybudowanym kilka lat temu niedaleko Puław(lecz nie koniecznie).

(Brat właśnie podsunął mi pomysł bym pojechał sobie w stronę Roztoczańskiego Parku Narodowego bo są tam piękne drogi i okolice więc jeśli zgłoszą się chętni to można zmienić kierunek wyprawy w 180 stopni lecz jeśli będę jechał sam to jadę jak wcześniej pisałem)

 

Założyłem ten temat ponieważ jeżdżę na motocyklach od 13 roku życia i tylko przez pierwszy rok kariery miałem kompanów lecz oni już się wykruszyli gdy ja cały czas trzymam się podłużnej kierownicy i po tym od zawsze śmigam sam i już tak mi smutno ;/ dlatego szukam kogoś na trasę :icon_razz:

Dodam że preferuje jazdę z mózgiem w głowie a nie w kufrze, mam nadziej ze wszyscy wiedzą OCB.

Jeżdżę motocyklem HONDA NX 650 Dominator, w podpisie poniżej link do mojej galerii może mnie ktoś kojarzy ze starych zdjęć, w zimie malowałem sprzęta.

Czekam na odzew Lubelskich motocyklistów, propozycje, sugestie, besztania i inne miłe słówka ;) Pozdrawiam, Damian :notworthy:

Edytowane przez Hipolit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wpadłem na pomysł [...]Pozdrawiam, Damian :notworthy:

 

...podoba mi sie Twoj pomysl, glownie w aspekcie "rozkrecenia" dzialu Lublin. Niewiedziec czemu malo sie tu dzieje w kwestii wspolnych wyjazdow.

 

Aczkolwiek nie widze powodu, aby wszystkie propozycje jazdy umieszczac w jednym temacie. Przeciez w jeden weekend rozni ludzie moga miec rozne pomysly na wypad. Caly ten dzial glownie przeznaczony jest do umawiania sie na wspolne akcje oraz wyjazdy.

 

Tak czy siak bede kibicowal i w miare moich aktualnych mozliwosci chetnie przylacze sie lub zapodam temat jakiegos wypadu :lalag:

 

Pozdro. Robcio :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt masz zupełną racje, narazie będę rzucał swoje pomysły w tym temacie chyba że ktoś założy inny i się skusze;] A ty Robciu? Może masz inny kontakt z forumowiczami z Lublina, podkręć ich jak masz możliwość ;P

Edytowane przez Hipolit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]A ty Robciu? Może masz inny kontakt z forumowiczami z Lublina, podkręć ich jak masz możliwość ;P

 

...ciezka sprawa, ale trzeba probowac :icon_mrgreen:

 

A co do meritum tego watku... polecam spot w Zamosciu w niedziele. Jezeli pogoda dopisze wybieram sie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podlasie

 

Lubartów >> Parczew >>Wisznice>> Biała Podlaska >> Janów Podlaski >> Terespol >>Sławatycze >> Odbijamy w strone Lublina

 

Co ciekawego ??

Fajne drogi, bunkry fragmenty fortyfikacji Brzeskiej, stare drewniane cerkwie, czołgi przy drodze, pozostałości pogańskich miejsc kultu, fajna wieża widokowa piekne widoki nad Bugiem, trasa przez malownicze wsie.

Generalnie dużo ładnych widoków i kilka ciekawych miejsc.

Dystans ok 350 km - trzeba wyjechać ok 8 bo trasa z postojami zajmie ok 12 godzin.

Głownie dobre drogi, trochę polnych dróg żeby dojechać nad Bug.

 

Proponuje 30 maja - wyjazd z samego rana

Fotki na zachętę.

Podlasie 1

 

Podlasie 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się piszę!:D Już dzisiaj ciułam kase na ten wyjazd bo na niedzielny mam a że od poniedziałku dopiero wracam do pracy po półrocznej przerwie to muszie ciułać xP Ktoś od ciebie jechałby jeszcze z nami Aftys? Jak coś od razu się pisze że moge wziąć zestaw narzędzi, nie to że się boje o swojego sprzęta ale ostrożności nigdy za wiele ;]

Tylko jedna sugestia to twojego planu może wby wyjechać około 6 rano a nie 8, fajnie się jeździ o tej porze dnia, jak dla mnie możemy wyjechać nawet o 5. Wole się wcześniej położyć spać w sobote i lepiej się wyspac pzed poniedziałkiem ;] Co ty na taką małą modyfiakcje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A własnie Robcio, więc 30 odpada.

Można inny termin wykminić.

Co do wyjazdu to moze być i 6, lubie śmigac z porannym chłodem.

Jezeli chodzi o ekipę to odemnie moze by sie z jedna albo dwie osoby znalazły.

 

Bliżej terminu się zgadamy ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...