Skocz do zawartości

Rossi+Yamaha=...


Luka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm no właśnie myślałem, że z Yamahą będzie gorzej, a tu proszę Valentino wykręcił najlepszy czas kwalifikacji, jutro pierwszy start wg nowych zasad - luźniej w pierwszych rzędach - i zobaczymy, czy obawy Hondy i spekulacje na temat dyscypliny wewnątrze teamów się potwierdzą?

 

Co myślicie? Czy coś się zmieni?

 

Pozdro

 

Łukasz

_______________

Przechowalnia motocykli i skuterów - Warszawa i okolice www.motozima.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze nic sie nie zmieni.. jesli tylko motorek yamaszki bedzie sie spisywal jak do tej pory.. to znowu valentino skopie reszcie dupsko :) moze bedzie to troszke trudniejsze.. (dobra obsada hondy) ale.. na pewno bedzie arcyciekawy ten sezon :DDD

bede go sledzil :)

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem wilkim zwolennikem MAXA a jak bedzie to zobaczymy. niestey obawiam sie najgorszego :) kazdy wie jaki jest Rossi :)

ale trzymam kciuki i wierze w to ze Max pokaze to na co go stac :)

jestem jednoczesnie wielkiej nadzieji ze ten sezon nie rozpocznie sie tak tragicznie jak poprzedni gdzie stracilismy wilkiego jezdzice KATO (wielki szacunek dla Ciebie :cry: )

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

az 50!!!!!!!!!!!!!!!!! 8O

to zalezy jakie gumy zakladaja ale po kazdym wyjezdzie guma juz idzie na "zlom" ( co prawda ja bym taka chetnie kupil :mrgreen: ) drugi raz juz jej nie zakladaja.

to sa odpowiednie mieszanki gumy. np maja takie co zakladaja na treningach i ktore nadaja sie tylko na 3 czy 4 okrazenia. na takich wykrecaja najlepsze czasy(odpowiednia miekkosc). ale jak ju z jest wyscig to ekipa musi dobrac gumy odpowiednie na dany wyscig, w zaleznosci od warunkow atmosferycznych i wielu innch rzeczy(o ktorych pewnie nawet nie wiemy :) )

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max ... Max jest dobrym kierowcą ale czasem coś mu nie wychodzi, nie wiem czy ponoszą go emocje, może ma za słabą psyhe, natomiast Rossi w hirurgiczną precyzją przejeżdza każdy metr toru, urodzony mistrz. Wkońcu przydomek the Doctor nie przypałętał sie do niego tak sobie. Na Rossiego nie ma mocnych, max może już poprostu sie starzeje :) Wkońcu przy rossim to dziadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie raczej większe lub mniejsze niespodzianki. Aprilia nie wygrała swoich klas! KTM na podium 125?! Stoner się spisał! Pedrosa pokazuje, że można debiutować na najwyższym stopniu podium.

 

Też zawsze kibicowałem Maxowi, ale nie wiem czy mu się jeszcze kiedyś uda zdobyć koronę motoGP. Wypowiedzi o M1, przy zakończeniu współpracy z Yamahą były niepochlebne, a tymczasem Burgesowi i Rossiemu wystarczyły niecałe 4 miesiące, aby zrobić z tej maszyny coś więcej niż tło. Dokładnie co, zaraz zobaczymy?!

 

Pozdro

 

Łukasz

_______________

Przechowalnia motocykli i skuterów - Warszawa i okolice www.motozima.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...