Skocz do zawartości

Zobaczcie co kupiłem do ścigawki :)


szpiq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prawkiem się chwalić nie będę, ani motorem, bo w sumie nie ma czym, ale mimo wszystko udało mi się znaleźć coś fajnego na allegro:)

http://moto.allegro.pl/item1017939294_chow..._r6_cbr_rr.html

Szczerze mówiąc widziałem żeby ktoś tam wspominał coś w temacie takich śmiesznych urządzeń, co prawda nie wiem czy na tym forum, ale jak myślicie, bardzo się to rzuca w oczy? :) Pozdrawiam i być może nie długo wrzucę jakieś fotki mojej brunetki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest fajne do póki Cię policja do kontroli nie zatrzyma. Mi ostatnio od razu zabrali dowód za to, że nie miałem odblasku i homologacji do oświetlenia rej. Kwestia na kogo się trafi, chyba, że nie zamierzasz zatrzymywać się do kontroli w tedy to co innego :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest fajne do póki Cię policja do kontroli nie zatrzyma. Mi ostatnio od razu zabrali dowód za to, że nie miałem odblasku i homologacji do oświetlenia rej. Kwestia na kogo się trafi, chyba, że nie zamierzasz zatrzymywać się do kontroli w tedy to co innego :icon_biggrin:

 

 

Jakiego odblasku :icon_question: No czasem się trafi jakiś ch** :/ :evil: No jakby mnie teraz złapali na brunetce to by mi chyba odrazu prawko zabrali skoro się tak czepiają :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool: :buttrock: HaHAHaHa!! Ociekam zajebistością :biggrin: hahaha :) Skoro było to się wypowiedzcie jak to się ma do kontroli psiaków :) Widać że coś jest grzebane przy blachach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawkiem się chwalić nie będę, ani motorem, bo w sumie nie ma czym, ale mimo wszystko udało mi się znaleźć coś fajnego na allegro:)

http://moto.allegro.pl/item1017939294_chow..._r6_cbr_rr.html

 

Dwa czy trzy lata temu koleś nie zatrzymał sie do kontroli i został smiertelnie postrzelony przez Policjanta.Prawdę mówiąc,jeżeli Policja chce,to przeważnie złapie,albo poczeka na błąd motocyklisty.Dopiero wtedy zaczną sie problemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...