Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rozkręciłem i wyczyściłem (5minut roboty) choć nie było co czyścić bo styki jak z fabryki ;) Gorsza sprawa bo nie mam teraz na czym sprawdzić ale zapowiadają piękny weekend to możę gdzieś na trasie przy drodzę dorwę jakiegoś Golwinga (bo u nas Venturek jak na lekarstwo) żeby pożyczył na chwilę kasku do sprawdzenia. Generalnie to jak słyszeliście czy macie może porównanie jeśli chodzi o zestawy od gościa z Łodzi to się sprawdzają przy otwartych kaskach czy może lepiej celować od razu w firmowy sprzęt z wbudowanym zestawem - (jak się sprawuje mikrofon różnicowy) , chociaż szkoda by mi było moich starych Cabergów Downtown S Reverso (mam je jak jeszcze jeździłem Virażką) i jestem zadowolony. Dziękuję za powitanie tym którym jeszcze nie podziękowałem.

post-64950-0-95688400-1350464020_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zmienić speca od CB. Ja również mam zestaw od gościa z Łodzi z dużymi słuchawkami i dużym mikrofonem. Potowerdzam, że służą poradą telefoniczną na każdym etapie montażu, a w razie zmiany decyzji co do mikrofonu czy głośników wymieniają bez problemu na inny. Działa wyśmienicie. Spec od CB grzebał chyba 40 minut bo nie było nośnej (okazało się że był zabrudzony styk "talk") teraz działa znakomicie. Paradoks polegana tym, że przesłałem używać CB bo ludziska strasznie "rzucają mięsem" i nie jestem w stanie tego słuchać. To smutne ile pacanów porusza się po naszych drogach. Rzuć Jacku okiem na temat "Audio w Venture" bo tam temat naszych CB był bardziej szczegółowo poruszany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy czy zrobisz to sam co trudne nie jest czy pojedziesz na serwis.

Za 4l Motula plus filtr oleju zapłacisz poniżej 150 zł, świece też po kilkanaście zł, największy wydatek to filtry powietrza - blisko 400 zł ale proponuję stare przedmuchać sprężonym powietrzem i jeśli nie są w fatalnym stanie to powinno być ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,po latach:))) :biggrin: ,żartuje dawno mnie nie było na forum :sad:Panowie venturowcy potrzebuję szablon wkładu piankowego z tylnego kufra .Najlepiej odrysowany na arkuszu papieru ,oczywiście stawiam browara .Jesteście w stanie mi pomóc??? :blink: Pozdrawiam serdecznie z Lubina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Numanoidzie! Jutro grzebię w garażu przy Venturce i zrobie Ci szablon wkładu piankowego centralnego kufra. Podaj telefon kontaktowy na PW to tyrkne na dniach i dasz mi adres.

Tak przy okazji drodzy koledzy to poszukuję prawego przedniego i prawego tylniego gmola. Gdyby ktoś miał namiar na firme która sprowadza Ventki po "przygodach" to prosze o info. Pozdrowionka przesyłam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Numanoidzie! Jutro grzebię w garażu przy Venturce i zrobie Ci szablon wkładu piankowego centralnego kufra. Podaj telefon kontaktowy na PW to tyrkne na dniach i dasz mi adres.

Tak przy okazji drodzy koledzy to poszukuję prawego przedniego i prawego tylniego gmola. Gdyby ktoś miał namiar na firme która sprowadza Ventki po "przygodach" to prosze o info. Pozdrowionka przesyłam

 

667560055 NUMANOID codziennie po godz.14.oo---(praca bez telefonu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybkie pytania.

Kufert tylny jest jedną całością z oparciem więc pytanie jak jest montowany, na ile śrubek i w którym miejscu, zdjęcia poglądowe mile widziane.

Pytanie pomocnicze czy ten kufer będzie można zamontować do Royal Stara, podobno to ta sama konstrukcja.

A i jeszcze jedno czy ktoś wie ile kosztuje takie oparcie z kufrem?

 

Sorki wybaczcie za to pytanie ale nie chce mi się po raz drugi czytać wszystkich stron żeby znaleźć info czy takie macie opony w swoich Venturkach:

przód 150/80/16

tył 180/90/15

Edytowane przez Dariow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venturki przód mają taki jak piszesz - 150/80/16

ale tył jest już inny bo - 150/90/15

Osibiście polecam Dunlopy D404 i D404F na przód - miałem takie też w Virago (oczywiście inny rozmiar niż w Venturce) i są super niezależnie czy sucho czy mokro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...