Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety każde hobby kosztuje ;)

 

Dokładnie, ale koszty mogą sie od siebie różnić wysokością w zależności od rodzaju hobby. Moja ciocia wyszywa na kordonku: 5 kolorów nici na obrus (35 zł) + materiał (15 zł) = 50 zł za obrus. Średnio w sezonie 4 obrusy = 200 zł na sezon (to i tak taniej niż dobra 1 opona) :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marsinus

No i dalej nie wiem czy macie to zasrane B na dupie czy nie :banghead:

 

Czy ktoś może się dla mnie pofatygować do garażu i zerknąć? Proszę :sad:

 

A jak nie macie to czy podczas jazdy powyżej 100km/h i dalej (dużo dalej) były jakieś problemy z trakcją typu bujanie tyłu lub bicie opony?

 

Będę wdzięczny za konkrety.

Edytowane przez Marsinus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na swojej Kochance mam:

- przód OPONA MZ 150/80-16 71H METZELER ME 880 Marathon,

- tył OPONA MZ 150/90B15 80H METZELER ME880 Renif,

Te same opony na swojej WITH POWER ma Maciejka.

Mi (testując Kochankę za granicą) zamknęła 200km/h i nic się z nią nie działo, nie wężykuje, trzyma się podłoża dobrze, jak większość motorów nie lubi na zakręcie piasku i potłuczonego szkła. Aby się opony nie odstały w jednym miejscu w zimę przetaczałem ją, a czasami nawet przewietrzyłem. Ciężko jeździ się Nią po śniegu, a na lodzie myślałem, że się zesram, ale nie wywaliłem się tym razem (jak w lutym 2011r.). Jaz z opon jestem zadowolony.

 

http://www.motorcycle-superstore.com/3/31/401/6127/ITEM/Metzeler-ME-880-Marathon-Touring-Rear-Tire.aspx

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marsinus

OK Chłopaki dzięki. Teraz to są rzetelne odpowiedzi.

 

Zdjęliście mi kamień z serca tudzież problem z głowy.

 

Pozostaje jedynie dylemat co tu założyć na tył przy przednim Michelinie Commanderze 1?

 

Michelin Commander II czy Metzeler Marathon ME 880?

Edytowane przez Marsinus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja bym założył Michelin Commander II. Metzeler Marathon ME 880 mam w tej chwili na moto i przejechane ok 4,5 tyś km. Oglądając bieżnik z tyłu więcej niż 15 tyś nie wytrzyma a porównując z innymi oponami które miałem przyjeność pozbawiać bieżnika to szału nima :biggrin: .

Ja obecnie stawiam przede wszystkim na przebiegi :cool:

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marsinus

BORYS69 no niby tak ale Michelin Commander II to nowa opona na rynku i jeszcze niezbyt oblatana (chyba), a w cuda typu 40km przebiegu to ja nie wierzę, za to Metzeler ME 880 jest już sprawdzony (sam używam w Dragulcu i jestem zadowolony)

 

Myślę do jutra i czekam na uwagi jak nie to zadecyduje rzut monetą :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metzeler był chwalony gdy był produkowany w Niemczech.Po przeniesieniu produkcji di Brazylii już tak pochlebnych opinii nie posiada.Jeśli masz z przodu Commandera to na tył też taką załóż.Wiadomo że to nowy model ale lipy tu nie będzie.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacyjnie, założyłem nowy temat odnośnie zlotu - zapraszam do czytania.

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło tu:

http://forum.motocyk...012%26-8221%3B/

 

I pisać swoje propozycje na Forum w temacie, a nie na PW.

Ja mogę to ogarniać, mam gotowe zapytanie itd.

Zostało mało czasu, więc...

Edytowane przez Dyzio77

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również odebrałem wczoraj moje Bridgestonki , ale niestety jeszcze czekaja , ponieważ nie udało mi sie podnieść moto na tyle wysoko żeby zdjąć koła i raczej poczekam na odpowiednia pogode ,żeby podjechać do jakiegoś warsztatu w okolicy Częstochowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...